2007-11-20 10:51:15
Kurier Kwidzyński

Ośrodek Terapii i Rehabilitacji dla Dzieci

KWIDZYN. Samodzielny Publiczny Ośrodek Terapii i Rehabilitacji dla Dzieci w Kwidzynie to placówka, której działalność znana jest nie tylko w Polsce, ale także poza jej granicami.
Znany jest głównie z pomocy udzielanej dzieciom niemówiącym. Specjaliści ośrodka oferują symulację i kształtowanie form wczesnej komunikacji, wprowadzenie systemów komunikacji, wspomagającej i alternatywnej, konsultacje dla potrzeb dzieci niemówiących, konsultowanie siedzisk, dostosowanie wózków inwalidzkich do potrzeb dziecka, stymulację rozwoju poznawczego i emocjonalnego, logoterapię, wspomaganie terapeutyczne rodziny dziecka, terapię dziecka metodą NDT, naukę karmienia dzieci z zaburzeniami czynności mózgu, bazę komputerową ze stymulacjami i edukacyjnym oprogramowaniem oraz specjalnym wyposażeniem dla niepełnosprawnych oraz wielospecjalistyczną diagnostykę dziecka niepełnosprawnego.
Samodzielny Publiczny Ośrodek Terapii i Rehabilitacji dla Dzieci w Kwidzynie, ul. Kołłątaja 4. Tel. 055 279 30 22

Ocena

Autor: OBSERWATOR Źródło: Kurier Kwidzyński

Polecamy

Dodaj nowy komentarz
Dodając komentarz akceptujesz Zasady komentowania artykułów i Regulamin.

Komentarze (0)

Dodaj nowy komentarz

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze naruszające Zasady komentowania artykułów lub Regulamin będą usuwane.
.

2016

02

10

środa

Kwidzyn
przewaga chmur
6.2°C
.
.


.