2014-03-26 09:44:00

Koncert Piotra Machalicy

Kwidzyńskie Centrum Kultury zaprasza na koncert Piotra Machalicy. Popularny aktor i wokalista zaprezentuje piosenki ze swojej najnowszej płyty “Moje chmury płyną nisko”. Koncert odbędzie się w niedzielę, 30 marca o godz. 17.00. Bilety w cenie 20 zł nabywać można w kasie kwidzyńskiego Teatru.

Na krążku znajdują się piosenki napisane przez Jana Wołka, a także znane utwory należące do klasyki piosenki aktorskiej i poetyckiej, jak choćby “Życie to nie teatr” do słów Edwarda Stachury czy “Alkoholicy z mojej dzielnicy” do tekstu Wojciecha Młynarskiego. Poruszające i piękne słowa zabrzmią w oprawie muzycznej m.in. Jerzego Satanowskiego czy Paolo Conte.

-Wybrałem utwory, z którymi się identyfikuje: o życiu, uczuciach, tęsknotach, samotności, szczęściu i nieszczęściu, o tym, co minęło bezpowrotnie i o tym, co jeszcze przed nami. Piosenki, które śpiewam, są różnorodne, tak jak różnorodne są czasy, w których zostały one napisane – mówi o swojej płycie aktor.

Ocena

Polecamy

Dodaj nowy komentarz
Dodając komentarz akceptujesz Zasady komentowania artykułów i Regulamin.

Komentarze (0)

Dodaj nowy komentarz

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze naruszające Zasady komentowania artykułów lub Regulamin będą usuwane.
.

2016

02

10

środa

Kwidzyn
przewaga chmur
5.9°C
.
.


.