Policja zatrzymała poszukiwanych

Policja zatrzymała poszukiwanych
Od piątku kwidzyńscy policjanci zatrzymali trzech poszukiwanych mężczyzn. 23, 42 i 43- latek byli poszukiwani przez kwidzyński sąd celem doprowadzenia do zakładu karnego. Zatrzymani trafili do aresztu, gdzie odbędą teraz swoje zaległe kary pozbawienia wolności.

W piątek 22 stycznia br. w Kwidzynie na ulicy Sztumskiej dzielnicowi wylegitymowali 42-letniego mężczyznę. Mężczyzna ten, był poszukiwany przez kwidzyński sąd do odbycia kary roku pozbawienia wolności za popełnione wcześniej przestępstwo. Następnego dnia w sobotę kwidzyńscy policjanci zatrzymali dwóch poszukiwanych mężczyzn. 43-letniego mieszkańca powiatu wylegitymowali na ul. Malborskiej w Kwidzynie. Mężczyzna był poszukiwany przez kwidzyński sąd do odbycia kary pozbawienia wolności. Drugiego poszukiwanego mężczyznę zauważyli patrolujący teren miasta policjanci na ulicy Fredry. W trakcie legitymowania okazało się, że za tym 23 –latkiem kwidzyński sąd wydał postanowienie o doprowadzeniu do zakładu karnego na kolejne kilka miesięcy. Zatrzymani poszukiwani trafili do zakładu karnego, gdzie odbędą teraz swoją karę.

Policja przypomina, że kto pomaga przestępcy w uniknięciu odpowiedzialności karnej, w szczególności ukrywa sprawcę podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

Admin Admin
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe