Zatrzymany sprawca rozboju

Zatrzymany sprawca rozboju
Policjanci z kwidzyńskiej jednostki zatrzymali dwie osoby mające związek z rozbojem w jednym z salonów do gier. Jeden ze sprawców pod koniec lutego br. zaatakował 43-letniego mężczyznę a drugi zabrał mu pieniądze. Śledczy przedstawili zatrzymanemu mężczyźnie zarzut rozboju, drugi zaś został ukarany mandatem za kradzież. Sprawcy rozboju grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. 

Pod koniec lutego br. w jednym z salonów do gier na terenie Kwidzyna ok godziny 22.00 doszło do rozboju. Pokrzywdzony 43-letni mieszkaniec powiatu kwidzyńskiego został pobity i okradziony. Policjanci zajmujący się tą sprawą na podstawie rysopisu ustalili tożsamość sprawcy rozboju. Podczas przeglądania zabezpieczonego monitoringu okazało się, że sprawców było dwóch. Drugi ze sprawców tj. 48-latek wykorzystując sytuacje gdy pokrzywdzony był bity przez 31-latka, ukradł rozsypany w wyniku szarpaniny na podłodze bilon.

Obaj mężczyźni zostali zatrzymani, 31-latek usłyszał od śledczych zarzut przestępstwa rozboju, za co grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Admin Admin
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Obserwator
Obserwator 2.02.2016, 17:49
Mam nadzieję ,że obecna władza w końcu zrobi porządek z tymi salonikami -pralniami kasiorki ....chyba ,że też są umoczeni w końcu łatwo się zamoczyć w tych brudach ......piszę to ale w to sam nie wierzę że to zrobią a frajerstwo ich dorabia ....SMUTNE!!!

Pozostałe