Wystąpi Moriah Woods

  • 10.02.2016, 13:19
  • (fox)
Wystąpi Moriah Woods
Stowarzyszenie Promocji Kultury „Underground” zaprasza na występ Moriah Woods. Koncert artystki, wraz z towarzyszącym jej zespołem, odbędzie się w najbliższą sobotę, 13 lutego o godz. 20.00, w Piwnicy Kulturalnej „Spichlerz” przy ul. Magazynowej.  

Moriah Woods to zamieszkała w Puławach wokalistka i autorka piosenek, pochodząca z USA. Muzykę ma we krwi, albowiem jej matka jest skrzypaczką, a ojciec - muzykiem rockowym. Już jako nastolatka wyprowadziła się z domu by grać i podróżować. Po powrocie w rodzinne strony Woods zajęła się pisaniem własnych utworów. W grudniu 2013 roku ukazał się jej pierwszy album zatytułowany „Bring the rain”. Co ciekawe, krążek nagrała samodzielnie we własnym domu. Płyta zawiera dziesięć kompozycji utrzymanych w stylistyce amerykańskiego folku lat 20.

Obecnie Moriah Woods mieszka w Polsce i pracuje nad materiałem na kolejny album. Zaangażowana jest także w działalność zespołu The Feral Trees. Podczas koncertu w Piwnicy Kulturalnej w Kwidzynie Moriah (wokal/gitara/banjo) towarzyszyć będą: Mariusz Antas (bas) i Michał Glos (perkusja).

(fox)
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe