Przepychanki słowne zdominowały sesję rady gminy

  • 25.02.2016, 09:31
  • (RB)
Przepychanki słowne zdominowały sesję rady gminy
Ostatnia sesja Rady Gminy w Sadlinkach była wyjątkowo gorąca. Po raz kolejny potwierdziło się, że w radzie ścierają się z sobą dwie różne wizje funkcjonowania gminy. Beata Lewicka z Sadlinek, zwracając się do klubu „Działajmy Razem – Szansa dla młodych” stwierdziła, że „człowiek powinien kierować się pewnymi zasadami”. W odpowiedzi Wojciech Berent przypomniał natomiast „zasady”, którymi kierowali się jego oponenci. -Na początku kadencji frustraci polityczni próbowali wymeldować trójkę radnych – mówił. Wójt Elżbieta Krajewska stwierdziła natomiast, że szukanie koalicji w radzie to normalność.

Nie opada temperatura wypowiedzi, jakie mają miejsce podczas posiedzeń sadlińskiej rady gminy. W radzie ścierają się dwie różne wizje funkcjonowania gminy. Tym razem, w dyskusji nie zabrakło głosu samych mieszkańców gminy, którzy licznie przyszli na posiedzenie rady.

 

Więcej na temat w najnowszym wydaniu "Kuriera Kwidzyńskiego" (z 24 lutego)(RB)
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

26.02.2016, 18:42
Część radnych w swym zawzięciu za wszelką cenę chce rozjechać wójtową. Tylko że po drodze mogą potrącić niczego nie winne osoby.
jaś
jaś 26.02.2016, 08:35
W Sadlinkach potrzebne są zmiany samorządowe.Pani Wójt żeby utrzymać swoją egzystencję w UG angażuje w to podobno miejscowy elitaryzm.Powinno być tak że wójt może pełnić władzę tylko przez dwie kadencje.
25.02.2016, 20:33
to znaczy jaką trójke ? najchętniej bym widział nowych radnych jak słucham sesji to wstyd mi za tych radnych szczególnie z klubu na których głosowałem a wprogramie jednego było ze z żadną ze stron nie będzie trzymał będę niezależny mówił nikt mnie nie uwikła w układy i co ? szkoda wyborców bo wierzyli w to co mówili a widać ze nie byli przygotowani więcej nie idę na wybory szkoda czasu
19.03.2016, 08:43
Dlatego właśnie następnym razem trzeba iść na wybory i zmobilizować najbliższych i sąsiadów, żeby oszuści kłamcy i patologia nie rządziła radą gminy, Jak to jest w tej chwili.

Pozostałe