Odpowie za kradzież piły do betonu

Odpowie za kradzież piły do betonu
Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kwidzynie zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież piły do betonu. Funkcjonariusze odzyskali skradziony sprzęt. Mężczyzna już usłyszał zarzut kradzieży, za co grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z wydziału kryminalnego kwidzyńskiej jednostki pracowali przy sprawie kradzieży piły do betonu o wartości 3800 złotych. Sprzęt został skradziony w trakcie prowadzonych prac budowlanych z naczepy samochodu dostawczego na ul. Korczaka w Kwidzynie w połowie lutego br. Funkcjonariusze ustalili, że związek ze sprawą może mieć 33 – letni mieszkaniec Kwidzyna.

W ubiegłym tygodniu policjanci zatrzymali podejrzewanego o kradzież mężczyznę i odzyskali skradziony sprzęt, który zwrócono właścicielowi. W piątek śledczy przedstawili mężczyźnie zarzut kradzieży. Za to przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności na okres od 3 miesięcy do 5 lat.

Admin Admin
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

realista
realista 1.03.2016, 19:38
Po udowodnieniu winy powinien dostać 20 lat więzienia i dostawać czarny suchy chleb i wodę do picia, a spanie na pryczach ze słomą

Pozostałe