Okradała klientów sklepów

  • 3.03.2016, 12:17
  • (fox)
Okradała klientów sklepów
Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kwidzynie zatrzymali kobietę podejrzaną o okradanie klientów sklepów. Okazało się, że jest ona również poszukiwana do odbycia kary aresztu za wcześniejsze kradzieże. Kobieta już usłyszała zarzuty. Za popełnione kradzieże grozi jej do 5 lat pozbawienia wolności.

Kwidzyńscy kryminalni ustalili i zatrzymali 52-letnią mieszkankę Kwidzyna, podejrzaną o okradanie klientów sklepów. W miniony piątek, w jednym z marketów okradła dwie kobiety wyciągając im z torebek portfele z dokumentami i pieniędzmi.

-Policjanci przeszukali mieszkanie kobiety, w którym znaleźli kradziony telefon komórkowy. Okazało się także, że jest ona poszukiwana do odbycia kary aresztu za wcześniejsze kradzieże sklepowe. Zatrzymana noc spędziła w policyjnym areszcie, po czym usłyszała zarzuty kradzieży, do których się przyznała. Za popełnione przestępstwa grozi jej do 5 lat pozbawienia wolności – wyjaśnia Anna Filar, p.o. rzecznika prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kwidzynie.

Policja apeluje o zachowanie szczególnych środków ostrożności podczas robienia zakupów. Roztargnienie, brak prawidłowego zabezpieczenia portfeli czy telefonów, sprytnie wykorzystują złodzieje, którym często wystarczy chwila, aby pozbawić nas cennych przedmiotów. Pamiętajmy, jeśli nie ma takiej potrzeby, nie zabierajmy na zakupy dużych sum pieniędzy. Portfele miejmy natomiast zawsze odpowiednio zabezpieczone.  

(fox)
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

realista
realista 14.03.2016, 15:01
Po udowodnieniu winy, zamknąć ścierwo dożywotnio, dawać suchy chleb znaleziony na śmietnikach przy blokowiskach i do picia woda z kranu. Spanie na pryczy wyłożonej słomą.

Pozostałe