Di, Viv i Rose

  • 3.03.2016, 14:46
  • (fox)
Di, Viv i Rose
Warszawski Teatr „Capitol” zaprasza na teatralną wersję sztuki Amelii Bullmore „Di, Viv i Rose”. W głównych rolach wystąpią: Joanna Brodzik, Daria Widawska i Małgorzata Lipmann. Spektakl obejrzeć będzie można w kwidzyńskim Kinoteatrze, we czwartek – 10 marca o godz. 19.00. Bilety w cenie 70 zł nabywać można w kasie Kinoteatru.

Trzy przyjaciółki na scenie i w życiu prywatnym. Studenckie życie, pierwsze miłości, wariackie decyzje. Jak wpływają na ich dalsze życie? Wyjątkowa okazja aby zerknąć „od kuchni” na relacje bratnich dusz na scenie. Kobiet nieprzeciętnych, zabawnych i ciekawych życia. Codzienność ale bez rutyny. Historie pełne śmiechu i wzruszeń. Poruszający, zabawny i bogaty w emocje spektakl o towarzyszkach życia na dobre i złe.

-To dla nas przedsięwzięcie wyjątkowe, bo naszą motywacją do spotkania się na scenie jest… przyjaźń. Kiedy ponad 15 lat temu poznałyśmy się, byłyśmy na początku dorosłego życia osobistego i zawodowego, zupełnie jak nasze bohaterki. Wtedy zawiązał się miedzy nami rodzaj niemego przyzwolenia na towarzyszenie sobie w życiu. Bez zbędnych deklaracji i wielkich słów stałyśmy się sobie bardzo bliskie – podkreślają aktorki tego przedstawienia.

(fox)
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe