Muzyka z kawą w tle - Art Voice.

start 22.11.2018 godz. 18:00

Kwidzyńskie Centrum Kultury

Lokalizacja: Kwidzyn, ul. Słowiańska 13

Muzyka z kawą w tle - Art Voice

Charles Aznavour, Kabaret Starszych Panów, Marek Grechuta, Wojciech Młynarski, Agnieszka Osiecka – utwory tych wspaniałych artystów zagoszczą na deskach Czarnej Sali w koncie “Dojrzała miłość” i mimo, że wybrzmią głosem młodych artystów z grupy wokalnej Art Voice, to wzruszą i zachwycą równie mocno jak w oryginalnych wykonaniach. 

W ramach cyklu Muzyka z kawą w tle, już 22 listopada  zapraszamy  na recital przesiąknięty poezją śpiewaną i tradycyjnie już  kawowym aromatem. W poprzednich koncertach tego cyklu słuchaliśmy Antoniego Murackiego, Michała Łanuszkę oraz Kacpra Kuszewskiego. Tym razem wystąpi nasza grupa Art Voice. Zaprezentują się laureaci konkursów mniejszych i większych, lokalnych oraz ogólnopolskich, którym akompaniować będą koledzy i koleżanki z Art Voice. Artystów do koncertu przygotował  instruktor Kwidzyńskiego Centrum Kultury  i założyciel grupy - Marcin Sawicki. 

Pomysł organizacji cyklu “Muzyka z kawą w tle” zrodził się z potrzeby serca, chęci prezentacji tego, czego raczej nie usłyszymy w komercyjnych stacjach, a co skłoni nas do chwili refleksji i zapomnienia o zabieganym świecie. Na kameralnych koncertach pragniemy prezentować  zarówno artystów niszowych jak i tych, którzy na swoje koncerty nie przyciągają tłumów, a przecież mają nam coś ważnego do przekazania.  Koncerty odbywają się w bardzo kameralnym gronie (około 70 osób) w Czarnej Sali przy ul. Słowiańskiej, a na każdym z nich, dzięki sponsorowi Firmie Cafe Sati Polska, serwujemy Państwu pyszną kawę oraz słodką niespodziankę. Te drobnostki splecione w całość tworzą niezwykłą atmosferę zapomnienia się w muzyce.

W celu łatwiejszego dostępu do kultury cykl koncertów charakteryzuje się formułą “płać ile uważasz”, czyli obowiązkowej zapłaty, ale według własnej oceny. Jest do propozycja zapłaty za koncert i docenienia jego wartości w zależności od zasobności portfela uczestnika koncertu jak również, jego wewnętrznych odczuć, gdyż za koncert można zapłacić również po jego wysłuchaniu. Jest to również informacja dla nas jako organizatorów, na ile trafiliśmy w Państwa gusty i oczekiwania. Dziękujemy bardzo tym widzom, którzy pomimo wniesienia dobrowolnej opłaty przed koncertem, decydują się dopłacić również po jego wysłuchaniu.

 

CO: Muzyka z kawą w tle: Art Voice z “Dojrzałą miłością”

KIEDY: 22 listopada 2018, godz. 18:00

GDZIE: Czarna Sala, ul. Słowiańska 13

KOSZT: “Płać ile uważasz”

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kwidzyn1.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.