Wieczór muzyki rozrywkowej i jazzowej.

start 30.11.2018 godz. 20:00

Kwidzyńskie Centrum Kultury

Lokalizacja: Kwidzyn, Park Przemysłowo - Technologiczny

Wieczór muzyki rozrywkowej i jazzowej

Ten okołoandrzejkowy koncert, organizowany co dwa lata przez Kwidzyńskie Centrum Kultury na dobre już zdobył swoich zwolenników, fanów a nawet stałych bywalców. Niegdysiejszy wieczór jazzowy odbywający się w salach Kwidzyńskiego Zamku, Spichlerza czy w Restauracji ”Miła”, w tym roku odświeża swoją formulę i zaprasza do Parku Przemysłowo - Technologicznego. 

Niezmienna zostaje jego formuła dająca możliwość  zaprezentowania się młodym kwidzyńskim artystom jazzowym, jak również zapewniająca zabawę dla uczestników wieczoru w postaci konkursu “Muzyczna 10”. Usłyszymy repertuar muzyki rozrywkowej i jazzowej w wykonaniu Quedin Kwartet oraz kultowego już C.J. Band Eugeniusza Kizińskiego. Wisienką na torcie będzie występ najpopularniejszego polskiego wykonawcy bluesowego – Sławka Wierzcholskiego i stworzonej przez niego Nocnej Zmiany Bluesa, nieprzerwanie koncertującej od 34 lat. 

Gwarantujemy dobra zabawę, kawał świetnej muzyki, a tym samym niezapomniany wieczór!

 

Kiedy: 30 listopada 2018, godz: 20:00

Gdzie: Park Przemysłowo - Technologiczny

Cena: 100 zł/os (w cenie szwedzki stół)

Bilety do nabycia w kasie Teatru od 9 listopada

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kwidzyn1.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.