Spotkanie opłatkowe.

start 19.12.2018 18:00

Miasto Kwidzyn

Lokalizacja: Kwidzyn, Plac św. Jana Pawła II

Spotkanie opłatkowe

Ks. Proboszcz Parafii Konkatedralnej w Kwidzynie, Przewodniczący Rady Miejskiej, Burmistrz Miasta Kwidzyna oraz Kwidzyńskie Centrum Kultury zapraszają na doroczne spotkanie opłatkowe, które odbędzie się 19 grudnia o godz. 18:00 w teatrze oraz na Placu św. Jana Pawła II.

 

Miejską wigilię tradycyjnie poprzedzi koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca “Powiśle”, który o godz. 18:00 wystąpi w teatrze (darmowe wejściówki do odebrania w kasie teatru od 12 grudnia). Zainteresowanie występem z reguły jest ogromne, dlatego z odbiorem wejściówek warto się pospieszyć. 

Kwidzyńskie spotkanie opłatkowe to zawsze sposobność do wspólnego składania sobie życzeń, które mieszkańcom przekaże Burmistrz Miasta - Andrzej Krzysztofiak. Jest to też okazja do oficjalnego zapalenia miejskiej choinki, która jak zawsze stanie przed teatrem. 

 

W trakcie miejskiej wigilii nie zabraknie także przekazania Światełka Betlejemskiego przez kwidzyńskich harcerzy Związku Harcerstwa Polskiego, a także orędzia bożonarodzeniowego. 

Na zakończenie spotkania dla wszystkich przewidziano poczęstunek składający się z barszczu z uszkami i wigilijnych pierogów.

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kwidzyn1.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.