Koncert niecodzienny…

start 31.03.2019 19:00

Kwidzyńskie Centrum Kultury

Lokalizacja: Kwidzyn, ul. Słowiańska 13

Koncert niecodzienny…

Przygotowując kolejny koncert zawsze mamy z tyłu głowy myśl “czy się spodoba”. Już w fazie planowania pomysł goni pomysł, o aranżacje, o dodatki, o formę i treść.  Czasami w tej gonitwie myśli idziemy tak daleko, że trzeba sobie powiedzieć STOP i zacząć od początku. Bo nie otoczka jest najważniejsza ale przekaz, który ma nam wszystkim do zaoferowania zapraszany artysta. 

A koncert 31 marca pod tym względem będzie właśnie wyjątkowy.  Wypatrzoną przez nas gwiazdeczką na firmamencie gwiazd sław jest Ela Dębska promująca najnowszą, autorską płytę „Moje jutro”. Utwory na niej utrzymane są w klimacie poetycko- lirycznym z elementami rocka i folku. 

Na koncercie przez nas zaplanowanym oprócz własnych utworów artystka zaprezentuje również najpiękniejsze ballady Leonarda Cohena - jednego z najbardziej kultowych piosenkarzy i poetów naszych czasów. Usłyszą Państwo między innymi: "Tańcz mnie po miłości kres", "Niebieski prochowiec", „Zuzanna”, "Alleluja" i in. Wieloletnia współpraca Eli Dębskiej z Maciejem Zembatym, wybitnym bardem i poetą, który przetłumaczył i rozpowszechnił Cohena w Polsce, cztery nagrane wspólnie płyty i setki koncertów są gwarancją wysokiego poziomu artystycznego i dostarczą Państwu niezapomnianych wrażeń. Artystka wykorzystuje również wątek spotkania przed wielu laty Leonarda Cohena z Janis Joplin i dołącza do koncertu kilka bardzo ekspresyjnych przebojów tej wspaniałej artystki, między innymi: "Piece Of My Heart ", "Cry Baby", "Mercedes Benz" i in. 

 

I już sam repertuar sugeruje, że koncert będzie niecodzienny! 

A my dorzucimy od siebie niecodzienną otoczkę, ponieważ koncert niestandardowo odbędzie się w leniwej letniej atmosferze( choć to dopiero zaczątki wiosny), może niekoniecznie pod palmami, ale na pewno na leżaczkach i wygodnych pufach. 

 

Kiedy: 31 marca, godz. 19:00

Gdzie: Czarna Sala, ul. Słowiańska 13

  bilet 30 zł.

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kwidzyn1.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.