TEATR: Stare Dobre Małżeństwo.

start 08.06.2019 18:00

Kwidzyńskie Centrum Kultury

Lokalizacja: Kwidzyn, ul. Katedralna 18

TEATR: Stare Dobre Małżeństwo

SDM - to nie symbol jednostki chorobowej, no chyba że za taki uważamy miłość do dobrej muzyki! To najbardziej rozpoznawalny zespół z kręgu piosenki poetyckiej i ballady folkowej w Polsce od przeszło trzech dekad prowadzony przez Krzysztofa Myszkowskiego - charyzmatycznego pieśniarza, kompozytora i autora o studenckim rodowodzie.

Najnowsza płyta Starego Dobrego Małżeństwa zatytułowana "Blizny czasu" jest kolejną intymną opowieścią lidera grupy wysnutą z wnikliwych obserwacji samego siebie. Powstałą w zgodzie z własnym sumieniem artysty oraz wedle subiektywnych kanonów mądrości i piękna. Poza wszelkim możliwym wpływem i opiniotwórczym obiegiem.

W tym w pełni autorskim albumie zawarto aż siedemnaście premierowych piosenek Krzysztofa Myszkowskiego oraz film Kasi Wiśniowskiej opatrzony mianem “Filmu mojego snu…”. 

W trakcie koncertu usłyszymy takie utwory jak “Akt strzelisty”, “Bal w Cisnej”, “Na przednówku”, “Szanta z kanapy” czy tytułowe “Blizny czasu”.

Występy tej legendarnej formacji stanowią atrakcję koncertową na niespotykaną dotąd skalę. Stare Dobre Małżeństwo regularnie zapełnia największe i najbardziej prestiżowe sale koncertowe w kraju. Publiczność zespołu dojrzewając z nim, podąża wiernie jego śladem, co stanowi wartość 

najwyższą z możliwych.

 

Kiedy: 8 czerwca 2019 r., godz. 18:00

Gdzie: Teatr, ul. Katedralna 18 

Bilety:  65 zł.

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kwidzyn1.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.