TEATR: Koncert poświęcony twórczości Zbigniewa Wodeckiego.

start 20.09.2019 18:00

Kwidzyńskie Centrum Kultury

Lokalizacja: Kwidzyn, ul. Katedralna 18

TEATR: Koncert poświęcony twórczości Zbigniewa Wodeckiego

22 maja minie dwa lata odkąd Zbyszek Wodecki pozostawił ziemski podołek, by grać aniołom na skrzypkach. Zasmucił tym wielu z nas, ale na nasze szczęście pozostawił swoja twórczość jakże znaną nam wszystkim, optymistyczną i tak bardzo żywą. Mieliśmy tę przyjemność, raptem pół roku przed śmiercią gościć Go na koncercie podczas “Cudu nad Wisłą”, mogąc na żywo doświadczyć jego wielkiej twórczości, wspaniałego dowcipu i humoru. 

Grupa wokalna Art Voice ma przyjemność zaprezentować największe przeboje Zbigniewa Wodeckiego, chcąc utrwalić w pamięci właśnie ten optymizm, miłość do życia i drugiego człowieka. 

Zbigniew Wodecki był multiinstrumentalistą, uwielbiał swoje skrzypce ale nie sprawiało mu problemu granie na innych instrumentach jak trąbka czy fortepian. Był to nieoceniony talent a nierzadko ułatwienie przy tworzeniu kompozycji muzycznych. Od niedawna grupa Art Voice w swoich szeregach kształci nie tylko wokalistów, ale również młodzież grającą na takich instrumentach jak wiolonczela, flet czy akordeon, tym bardziej koncert poświęcony twórczości Zbigniewa Wodeckiego będzie oddawał charakter jego twórczości. 

Usłyszą Państwo 20 utworów, między innymi “Zacznij od Bacha”, “Z Tobą chcę oglądać świat”, “Chałupy welcome to”, oraz z najnowszej płyty - “Na paluszkach”, “Dobrze, że słońce”, “Chwytaj dzień”.

Kiedy: 20 września 2019 r., godz. 18:00

Gdzie: Teatr, ul. Katedralna 18

Bilety:15 zł/os (do nabycia w kasie Teatru).

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kwidzyn1.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.