Rodzinny Dzień Dziecka.

start 02.06.2019 12:00

Kwidzyńskie Centrum Kultury

Lokalizacja: Kwidzyn, Plac św. Jana Pawła II

Rodzinny Dzień Dziecka

2 czerwca na Placu św. Jana Pawła II - czyli potocznie mówiąc na placu przed teatrem odbędzie się festyn z okazji Dnia Dziecka. 

Oczywiście wiemy, że Dzień Dziecka jest 1 czerwca, ale kto nam zabroni świętować ten jakże cudowny dzień przez cały weekend?

 

A będzie co świętować! 

Startujemy o godz. 12:00 

 

A w programie:

 

- koncert chóru z Rosji

- koncert  KOLORY (kompozytor: Agata Świętoń)

- spektakl “Kraina Śpiochów” 

- pokaz taneczny Loud Street Dance

 

Prowadzenie oraz animacje: Maciej Gąsiorek

 

 „Trzeba bardzo, ale to bardzo lubić dzieci i nie starać się być od nich mądrzejszym”

 

  ...Tymczasem nieco o Krasnoludkach..., które są! Żywym przykładem na ich istnienie jest Maciej Gąsiorek! 16 lat na antenie,   znają go wszystkie mamy i dzieciaki w Polsce, jako wieloletniego bohatera telewizyjnych programów dziecięcych "Budzik” - Krasnoludka Piksela.

 

Od 10 lat reżyseruje i prowadzi koncerty i pokazy filmowe muzyki klasycznej i operowej dla dzieci na Festiwalu Ogrody Muzyczne na Zamku Królewskim w Warszawie.

Był także konferansjerem koncertów gwiazd m in. Kayah, Raz Dwa Trzy, Golec Orkiestra, Zakopower, Żuki, Mietek Blues Band, Czerwone Gitary, Lombard, Elektryczne Gitary, festiwali reggae oraz koncertów symfonicznych na scenie Opery Narodowej Teatru Wielkiego.

Reżyserował i prowadził koncert Jubileuszowy 200 - lecia Wydziału Prawa i Administracji UW w Teatrze Polskim z Polską Orkiestrą Radiową i Chórem Uniwersyteckim, koncerty Niepodległościowe z Orkiestrą Reprezentacyjna Straży Granicznej w Katedrze Polowej Wojska Polskiego, koncerty Orkiestry Kameralnej im. Józefa Elsnera.

 

Każdego roku współtworzy widowisko rycerskie „Vivat Vasa” na Zamku w Gniewie. W Pile od 4 lat prowadzi Piknik Historyczny upamiętniający wydarzenia militarne historii Piły oraz historii Potopu Szwedzkiego.

 

W Kwidzynie wystąpi z programem „Ale draka dzień dzieciaka”

 

 

Ponadto dzieci będą mogły uczestniczyć w Talent Show, dostaną też do dyspozycji miasteczko rowerowe, gry i zabawy oraz warsztaty kreatywne. 

Będzie wesoło, będzie zabawnie, będzie mega słodko! 

 

2 czerwca, godz. 12:00 - WSTĘP ZA JEDEN UŚMIECH !!!!

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kwidzyn1.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.