“Kochani Rodzice” - koncert Zespołu Pieśni i Tańca “Powiśle”

start 04.06.2019 18:00

Kwidzyńskie Centrum Kultury

Lokalizacja: Kwidzyn, ul. Katedralna 18

“Kochani Rodzice”  - koncert Zespołu Pieśni i Tańca “Powiśle”

Co roku przychodzi czas, gdy uświadamiamy sobie jak bardzo ważni są dla nas nasi rodzice. Jak wiele im zawdzięczamy, jak bardzo od nich zależało lub nadal zależy nasze życie. Już na początku czerwca chcemy zaprosić mieszkańców Kwidzyna i okolic do wspólnego świętowania Dnia Ojca i Matki podczas koncertu Zespołu Pieśni i Tańca “Powiśle”. Cały skład Zespołu, blisko 60 osób, najpiękniej jak potrafi postara się przybliżyć nam miłość oraz wdzięczność dla naszych Rodziców.

Jak przy okazji każdego wystąpienia “Powiśla” tak i tym razem będzie barwnie i energicznie, a nawet energetycznie, bo za każdym razem to, co zespół prezentuje na scenie, udziela się widowni.

Co: “Kochani Rodzice” - koncert ZPi T Powiśle

Kiedy: 4 czerwca 2019 r., godz. 18:00

Gdzie: Teatr ul. Katedralna 18

Koszt: 5 zł od osoby (bilety dostępne w kasie teatru i wkrótce online).

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kwidzyn1.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.