Muzyka w ciemności

start 16.11.2019 19:00

Teatr Grudziądz

Lokalizacja: Grudziądz, Teatralna 1

Katarzyna Biernat - Naturalne dążenie do zdrowia to moja PASJA. Podążając za głosem serca świat sprzyja mi w realizacjach marzeń. Z ogromną wdzięcznością oddaję się kolejnym procesom poznawania siebie. Uwielbiam spotkania z ludźmi. Poznawać ich sposób patrzenia na świat, wymieniać się doświadczeniami. Głęboko wierzę, że mamy w sobie moc samouzdrawiania. W swoich terapiach zachęcam do holistycznego spojrzenia na siebie. W diagnozie często pomagają mi kamertony lub bańki. Te wspaniałe narzędzia w sposób bardzo wyraźny potrafią nakierować na części ciała, które potrzebują szczególnej opieki.
Największymi moimi nauczycielami są moje dzieci. To one przyczyniły się do moich poszukiwań jak radzić z sobie z przychodzącymi do nas chorobami i bólami. Wszelkie nowe terapie były przeprowadzane w pierwszej kolejności na członkach mojej rodziny. To oni są dowodem na skuteczność ich działania.
Terapie- 1 DŹWIĘK- wszystko co istnieje wibruje. Każda forma ma swoją wibrację lub dźwięk, które wzajemnie na siebie wpływają. Jego wpływ można podzielić na różne sposoby.
1.Dźwięk ułatwiający aktywowanie różnych specyficznych stanów świadomości
stan medytacyjny, stan głębokiego relaksu i odprężenia, głowa odpoczywa - szybsza regeneracja umysłu
przez naukowców nazwany stanem ALFA - częstotliwość fal mózgowych EEG 8-13 Hz
Dźwięk, który oddziałuje na procesy fizyczne w ciele za pomocą skierowania wibracji w dane miejsca połączone ze świadomą intencją. Każda komórka zawiera w sobie wibracyjną informację o stanie wszystkich części ciała. Komórki w ciele wzajemnie na siebie oddziałują tworząc rezonans komórkowy. Kierując uwagą daną wibrację możemy rozpuścić napięcia w ciele pobudzając przez to organizm do oczyszczania z toksyn. Nadajemy tym samym ciału prawidłowy wzorzec zdrowia.
Wyrażanie emocji dźwiękiem i ruchem. Emocje także emitują dźwięk i wibracje. Wielu ludzi odczuwa określone emocje w konkretnych częściach ciała np. smutek w rejonie serca. Dzieci uwalniają swoje emocje spontanicznie na bieżąco, do póki ktoś nie powie, że tak nie wolno. Smutek wyrażamy dźwiękiem płaczu, szlochu, radość - śmiechem, a złość - krzykiem.

Dla mnie wibracja gongu to powrót do korzeni, do natury, głębokiego odpuszczenia a zarazem oczyszczenia. Bardzo mocno czuję powiązanie tego dźwięku z fazami księżyca. Przyjmując fakt, że Ziemia ma również swoją częstotliwość, która ulega zmianom, oczywistym staje się fakt natężenia chorób na tle emocjonalnym. Pierwotne dźwięki gongu ułatwiają znaleźć stan równowagi emocjonalnej.

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kwidzyn1.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.