Koncert Noworoczny "Z Różą"

start 04.01.2020 17:00

Teatr Grudziądz

Lokalizacja: Grudziądz, Teatralna 1

Rozpoczęliśmy sprzedaż biletów na kolejny Koncert Noworoczny, który cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno wśród mieszkańców Grudziądza, jak i całego regionu. Tym razem koncertowi przyświecać będzie róża – królowa wśród kwiatów. I tym razem, mamy nadzieję zaskoczyć Państwa niekonwencjonalną formułą Koncertu.

Każdy z naszych gości podczas koncertu otrzyma ten szlachetny kwiat, aby już po kilku chwilach zdecydować, która Para kunsztem wykonania muzycznego podbije Państwa serca.

Podczas Koncertu nie zabraknie utworów muzyki operowej i operetkowej, dwudziestolecia międzywojennego oraz piosenek lat 60-tych, które pod batutą Anny Janosz wykonają soliści, Orkiestra Symfoników Bydgoskich z towarzyszeniem chóru Alla camera. Przez tę muzyczną podróż poprowadzi Państwa Emilia Czekała.

Wystąpią:
Soliści:
Marcela Wierzbicka-Opalińska – sopran
Justyna Gęsicka – mezzosopran.
Krzysztof Zimny – tenor
Dominik Opaliński – bas-baryton
Orkiestra Symfoników Bydgoskich
Chór Alla camera
Anna Janosz – dyrygent
Emilia Czekała – prowadzenie koncertu

więcej na:

http://teatr.grudziadz.pl/wydarzenie/koncert-noworoczny-4/

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kwidzyn1.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.