Wystawa prac Justyny Rebelka-Czapiewskiej - malarstwo

start 26.01.2020 12:00

Centrum Kultury Teatr

koniec 26.01.2020 14:00

Lokalizacja: Grudziądz, Centrum Kultury Teatr

Studia na Wydziale Sztuk Pięknych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu – specjalizacja z malarstwa i edukacji plastycznej. Dyplom z zakresu malarstwa w pracowni prof. Janusza Kaczmarskiego w 1992r. Członek Związku Polskich Artystów Plastyków. Od czasu studiów aktywność artystyczna - twórczość w dziedzinie malarstwa a także rysunku, projektowania i fotografii.

Zawodowo związana z I Liceum Ogólnokształcącym w Toruniu - prowadzi klasy o profilu kulturowo - artystycznym, przygotowującym do studiów wyższych na kierunkach artystycznych.

Wieloletnia działalność na polu edukacji plastycznej i kulturalnej (autorstwo programów i projektów edukacyjnych z dziedziny plastyki a także organizacja niezliczonej ilości wystaw i imprez kulturalnych promujących uzdolnioną młodzież).

W dziedzinie twórczości eksploracja stałych problemów i zagadnień plastycznych: poszukiwań symbolicznych w relacjach przestrzeni i koloru, zarówno w konwencji abstrakcji jak i umownej, bliskiej surrealizmowi figuracji.

Dotychczasowe cykle rysunkowe i malarskie: „Transgresje”, „Wnętrza”, „Imaginacje”, „Pejzaże”, „Fazy Księżyca – konfiguracje”, „Konstelacje”.

Udział w ponad 40 wystawach zbiorowych i siedmiu indywidualnych.
 

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kwidzyn1.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.