Turniej bocce dla niepełnosprawnych

  • 29.06.2017, 14:21 (aktualizacja 13.07.2017, 20:34)
  • (jk)
Turniej bocce dla niepełnosprawnych Jacek Kluczkowski
Po raz osiemnasty rozegrane zostały Mistrzostwa Bocce dla Niepełnosprawnych. Turniej tradycyjnie odbył się na stadionie miejskim podczas Dni Kwidzyna. Organizatorem turnieju jest Kwidzyńskie Centrum Sportu i Rekreacji. Tym razem w zawodach wzięła jednak udział mniejsza liczba zawodników niż w ubiegłym roku.

Rywalizacja była zacięta. Do samego końca nie było wiadomo kto stanie na najwyższym podium. Najlepszą zawodniczką turnieju okazała się Anna Łopacińska. Na drugim miejscu turniej zakończyła Elżbieta Cesarczyk, natomiast na trzecim Dominika Felkner. Tuż za podium zawody zakończyła Aleksandra Balsam. Piąta w turnieju była Aleksandra Kozikowska. Nad sprawnym przebiegiem zawodów czuwali natomiast: Michał Michalski, Zbigniew Jeż i Marcin Bieliński.

Politechnika Gdańska
Politechnika Gdańska
Politechnika Gdańska
(jk)

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kwidzyn1.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe