II Bieg Plebiscytowy

  • 05.07.2018, 11:08 (aktualizacja 05.07.2018, 11:12)
  • RB
II Bieg Plebiscytowy Ryszard Bartosiak/Kurier Kwidzyński/Archiwum
Urząd gminy Kwidzyn, Traktor Team Gmina Kwidzyn, Gminny Ośrodek Kultury w Kwidzynie, Szkoła Podstawowa w Janowie i Rada Sołecka wsi Janowo zapraszają na II Bieg Plebiscytowy. Impreza sportowa odbędzie się 14 czerwca (sobota) w Janowie.

Po raz drugi w Janowie z okazji Plebiscytu na Warmii, Mazurach i Powiślu 14 lipca (sobota) urząd gminy Kwidzyn organizuje bieg plebiscytowy pod hasłem „Dla Niepodległej”. Trasa biegu liczy 10.5 km a udział w nim jest bezpłatny. Organizatorzy przygotowali 200 pakietów startowych. Osoby chętne mogą się jeszcze zapasywać na www.czasnachip.pl. Oprócz biegu, w tym dniu odbędzie się uroczysta sesji rady gminy. Po niej uczestnicy i zaproszeni goście wezmą udział w mszy świętej. Start biegu zaplanowano na godzinę 11.30. Organizatorzy biegu zaplanowali także atrakcje dla najmłodszych. Będzie więc nieodpłatny dmuchany zamek i animacje dla dzieci. Można będzie również zwiedzić Izbę Regionalną w budynku szkoły w Janowie.

Politechnika Gdańska
Politechnika Gdańska
Politechnika Gdańska
RB
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kwidzyn1.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe