„ Voyager” rozgrzał publiczność

  • 31.08.2018, 22:20 (aktualizacja 31.08.2018, 22:23)
  • RB
„ Voyager” rozgrzał publiczność Ryszard Bartosiak/Kurier Kwidzyński
Podczas tegorocznych dożynek w Gardei rozstrzygnięto konkurs na najładniejszą posesję. Zwyciężył ogródek Romana Chmielowskiego z Cygan. Na muzycznej scenie królowała muzyka taneczna. Najpierw wystąpił zespół „Trzy Gitary” a po nim gwiazda wieczoru zespół disco polo „ Voyager”. Tegorocznymi dożynkowymi starostami byli: Sylwia Zieleniak i Ryszard Grzegorzewski.

Mszą świętą odprawioną w intencji rolników rozpoczęły się tegoroczne dożynki w Gardei. Po uroczystej sumie odprawionej w kościele parafialnym jej uczestnicy udali się do amfiteatru nad jeziorem Kamień. W uroczystościach dożynkowych wziął udział także Gardeję poseł Kazimierz Smoliński, były wiceminister infrastruktury. Rolnicze święto było także okazją do rozstrzygnięcia konkursu „Zadbaj o swoje otoczenie”. W konkursie, w którym komisja konkursowa oceniała najładniejsze przydomowe ogródki wygrał ogród należący do Romana Chmielowskiego z Cygan. Gminny Ośrodek Kultury w Gardei, który był organizatorem tegorocznych dożynek dla publiczności przygotował kilka muzycznych niespodzianek. Zanim na niebie pojawiły się ciemne deszczowe chmury, na scenie wystąpiła Daria Makowska. Pochodząca z Tczewa wokalista zaśpiewała kilkanaście utworów polskich wykonawców. Po jej występie na scenie pojawił się zespół „Trzy Gitary”. To grupa, która w swoim repertuarze wykonuje piosenki „Czerwonych Gitar”. Dziesiątki osób wytrwale czekało na występ gwiazdy wieczoru czyli zespołu „Voyager”. Zespół ten już po raz trzeci zagrał w Gardei. Takie hity muzyki disco polo jak „Polskie dziewczyny” czy Pociąg do gwiazd” były nagrodą dla zmokniętej publiczność.

Politechnika Gdańska
Politechnika Gdańska
Politechnika Gdańska
_rb

Zdjęcia (21)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kwidzyn1.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe