Nielegalne złomowisko

  • 15.11.2018, 20:25 (aktualizacja 15.11.2018 20:36)
  • redakcja
Nielegalne złomowisko
Ponad pół tysiąca samochodów na nielegalnym składowisku znaleźli inspektorzy Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska. Według inspektorów ochrony środowiska, wyciekające z pojazdów toksyczne substancje zanieczyściły glebę. O sprawie poinformował telewizyjny Teleexpress.

O tym, że na terenie gminy Sadlinki prowadzony jest nielegalny demontaż samochodów służby ochrony środowiska powiadomił jeden z mieszkańców. Na składowisku znajdowało się 550 pojazdów a złomowisko funkcjonuje od 2 lat.

Ogłoszenie lokalne Kwidzyn
Ogłoszenie lokalne Kwidzyn
Ogłoszenie lokalne Kwidzyn

-Stwierdziliśmy zanieczyszczenie gleby substancjami ropopochodnymi. W związku z czym może dojść do szkody w środowisku i w ramach działań pokontrolnych skierujemy sprawę do Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Gdańsku – poinformował na łamach Teleexpressu Radosław Rzepecki zastępca Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Gdańsku.

O możliwości popełnienia przestępstwa urzędnicy powiadomili Policję.

redakcja
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kwidzyn1.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
klient
klient 20.11.2018, 07:52
Teraz ludzie obgadują, a jak po tanie części jeździli, to jakoś nie narzekali. A co do sąsiada, to jaką trzeba być świnią, zwykła zawiść, zazdrość.
Sadlinki city
Sadlinki city 17.11.2018, 00:04
„Na składowisku znajdowało się 550 pojazdów a złomowisko funkcjonuje od 2 lat.” ?
Ręce opadają, gość działa tam już z 8-10lat, jak nie dłużej, a ktoś się obudził teraz, że działa od dwóch lat??? Może od 2 lat dopiero zarejestrowana wogole jakas działalność, ale kolega już z 7 lat temu czerpał z tamtąd czesci do swojego golfeusza namber zwei. ? tyle lat i żeby nie pomyśleć o jakimś utwardzonym podłożu?
Kleks
Kleks 16.11.2018, 07:07
Eh somsiad somsiad. Z nieba taka inspekcja nie spada :)

Pozostałe