Spotkanie opłatkowe koła Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych

  • 05.01.2019, 08:01
  • (f)
Spotkanie opłatkowe koła Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych Spotkanie opłatkowe odbyło się w siedzibie kwidzyńskiego koła Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych.
KWIDZYN. Podopieczni kwidzyńskiego koła Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych spotkali się na przedświątecznym spotkaniu opłatkowym. Dzięki wsparciu sponsorów udało się również wręczyć 70 świątecznych paczek.

Na spotkaniu zorganizowanym w siedzibie kwidzyńskiego koła Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych pojawili się burmistrz Kwidzyna Andrzej Krzysztofiak oraz przewodniczący rady powiatu kwidzyńskiego Jerzy Śnieg.

-Odśpiewano wiele kolęd, często z łezką w oku – wyjaśnia Lidia Kusz, prezes kwidzyńskiego koła Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych. – Podzielono się również opłatkiem, składając sobie życzenia świąteczne i noworoczne.

Po uroczystej przemowie i słowach skierowanych do sponsorów za całoroczną pomoc, prezes Lidia Kusz poprosiła o wręczenie przygotowanych paczek burmistrza A. Krzysztofiaka i przewodniczącego J. Śniega.

-Na zakończenie uroczystości kombatanci i podopieczni Związku z uśmiechem na ustach żegnały się z Zarządem prosząc o kolejne tak miłe spotkanie – przyznaje prezes L. Kusz.

(f)
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kwidzyn1.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe