Dwa występy „Paranienormalni” w ramach „VIP Tour”

  • 11.01.2019, 07:37
  • (f)
Dwa występy „Paranienormalni” w ramach „VIP Tour”
KWIDZYN. Kabaret „Paranienormalni” wystąpi na deskach kwidzyńskiego teatru. Satyrycy pojawią się w Kwidzynie w przyszłą sobotę, 19 stycznia, dwukrotnie (godz. 17.00 i 20.00) prezentując swój najnowszy program „VIP Tour”. Ostatnie bilety, w cenach 70 i 80 zł, nabywać można w kasie teatru.

Pierwszy program kabaretu Paranienormalni powstał w 2004 roku. Znalazły się w nim między innymi skecze: „Papieros”, „Młotek” czy „Gołębie”. Początkowo w składzie byli Robert Motyka i Igor Kwiatkowski, którzy występowali na scenie oraz Rafał Kadłucki, który był odpowiedzialny za techniczną stronę występów. W 2008 roku do grupy dołączył Michał Paszczyk – aktor i artysta kabaretowy związany z wrocławskim kabaretem Neo-Nówka. A z końcem 2017 roku szeregi grupy opuścił Igor Kwiatkowski.

Politechnika Gdańska
Politechnika Gdańska
Politechnika Gdańska

Uznanie publiczności zdobyli postacią szalonej i zwariowanej Mariolki, będącej parodią współczesnych nastolatek. Postać absolutnie kultowa, której wiele wyrażeń trafiło do potocznego języka. Absolutnym hitem był natomiast autorski program telewizyjny: Paranienormalni Tonight. Emitowany w TVP2 przez dwa sezony. Program został nagrodzony przez widzów w 2016 roku Telekamerą w kategorii program rozrywkowy.

Tym razem Kabaret Paranienormalni zaprezentują paranienormalny humor w skeczach z nowego programu „VIP Tour”. Artystów zobaczymy m.in.: w skeczu „Kino” - komedii pomyłek prezentującej iście czeski humor, czy fenomenalnym „Porsche”, gdzie z poczuciem dumy klasycznego Janusza, zmierzy się sprzedawca samochodów luksusowych. Nie zabraknie także scenek z życia codziennego czy krzywego zwierciadła dla relacji damsko-męskich. Na scenie wystąpią Robert Motyka i Michał Paszczyk oraz gość specjalny; Boguś Kudłek, który zostanie poddany humorystycznej obróbce termicznej. Czy podczas debiutu estradowego uda się chłopakom go ugotować czy pozostanie niewzruszony, „jak Tommy Lee Jones w Ściganym”? Przekonacie się już 19 stycznia.

-Występ idealny dla ludzi o mocnych mięśniach brzucha, bo artyści zapewniają 90 minut nieprzerwanego śmiechu. Dlatego na chandry, lekarze zaczynają przepisywać bilety na Paranienormalnych. Występ kabaretu jest jak najlepsza, najszybsza i najtańsza z terapii… terapia śmiechem! A śmiech, to zdrowie! – zachęcają organizatorzy.

(f)
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kwidzyn1.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe