Wojewódzki Zespół Szkół Policealnych w Sztumie
Wojewódzki Zespół Szkół Policealnych w Sztumie
Wojewódzki Zespół Szkół Policealnych w Sztumie

Policja poszukuje kobiety ze zdjęcia Podejrzana o użycie skradzionych kart

  • 18.01.2019, 11:08
  • (f)
Policja poszukuje kobiety ze zdjęcia Podejrzana o użycie skradzionych kart
KWIDZYN. Policjanci z Kwidzyna proszą o pomoc w zidentyfikowaniu kobiety podejrzanej o użycie kart bankomatowych pochodzących z kradzieży. Na zdjęciach prezentujemy jej wizerunek zarejestrowany przez kamery monitoringu znajdujące się przy bankomacie

Komenda Powiatowa Policji w Kwidzynie prowadzi postępowanie w sprawie kradzieży i posługiwania się skradzionymi kartami bankomatowymi. W związku z powyższym publikujemy wizerunek sprawczyni tej kradzieży z prośbą o pomoc w jej zidentyfikowaniu.
-W toku prowadzonego postępowania pozyskano nagranie z kamery przy bankomacie znajdującym się na ulicy Mickiewicza w Kwidzynie, na którym widać wizerunek kobiety, która usiłowała użyć wyżej wymienionych skradzionych kart bankomatowych – wyjaśnia sierż. sztab. Anna Filar z Komendy Powiatowej Policji w Kwidzynie.

Osoby, które rozpoznają podejrzaną o to przestępstwo kobietę, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Kwidzynie: osobiście przy ul. Kościuszki 30 lub pod całodobowym numerem do dyżurnego 55 645 02 22 lub do prowadzącego sprawę asp. Sławomira Janeckiego 55 645 03 17.

(f)
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kwidzyn1.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe