Jacek Grzebisz nieetatowym członkiem

  • 06.02.2019, 09:27
  • (jk)
Jacek Grzebisz nieetatowym członkiem Fot. Jacek Kluczkowski Jacek Grzebisz, radny powiatu kwidzyńskiego (SLD), został nowym nieetatowym członkiem zarządu.
POWIAT. Jacek Grzebisz, radny powiatu kwidzyńskiego, został nowym, nieetatowym, członkiem zarządu. Poza dietą radnego za swoją nową funkcję nie będzie jednak otrzymywał dodatkowego wynagrodzenia. Za kandydaturą radnego SLD, zgłoszoną na ostatniej sesji rady przez starostę Jerzego Godzika, głosowało czternastu radnych. Czterech radnych było przeciwnych, a jeden wstrzymał się od głosu.

Starosta kwidzyński podkreślił, że w zakresie obowiązków nowego członka zarządu będą między innymi sprawy dotyczące zagrożeń związanych z afrykańskim pomorem świń, a także dotyczące zadań związanych z lasami.

-Pan Jacek Grzebisz będzie członkiem nieetatowym. Nie będzie miał powierzonego zakresu obowiązków, ale będzie uczestniczył we wszystkich spotkaniach zarządu. Będzie głosem doradczym z prawem głosu – powiedział Jerzy Godzik.

W skład zarządu wchodzą obecnie: starosta, który jest jednocześnie przewodniczącym zarządu powiatu kwidzyńskiego, wicestarosta oraz trzech członków zarządu, w tym pozaetatowy członek zarządu.

Jacek Grzebisz ma 43 lata. Jest żonaty. Ma jedno dziecko. Ukończył Technikum Drzewne w Kwidzynie, Technikum Leśne w Warcinie oraz Powiślańską Szkołę Wyższą w Kwidzynie, uzyskując tytuł licencjata. Obecnie kontynuuje studia w Wyższej Szkole Zarządzania Środowiskiem w Tucholi, kierunek leśnictwo na wydziale inżynierii. Od 1996 roku pracuje w Nadleśnictwie Kwidzyn. Od 2007 roku pełni funkcję leśniczego Leśnictwa Miłosna. Zainteresowania nowego członka zarządu to przyroda, historia i sport. Poza tym pełni wiele różnych funkcji, w tym łowczego Koła Łowieckiego „Daniel” w Kwidzynie i przewodniczącego wyceny szkód łowieckich w Kole „Daniel”. Jest sędzią i instruktorem strzelectwa myśliwskiego w Polskim Związku Łowieckim oraz członkiem komisji oceny prawidłowości odstrzału samców zwierzyny płowej w Elbląskim Zarządzie Okręgowym PZŁ. Pełni też funkcję sekretarza Towarzystwa Przyjaciół Lasu Koła Powiśle. Jest członkiem PTTK w Kwidzynie oraz Kwidzyńskiego Klubu Motorowego, w którym jest członkiem komisji rewizyjnej. Jacek Grzebisz to także współorganizator rajdów pieszych oraz rowerowych, a także inicjator wielu kursów przyrodniczych dla dzieci i młodzieży, a także organizator spotkań plenerowych dla wszystkich mieszkańców.

(jk)
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kwidzyn1.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe