Zmiana na stanowisku szefa komisji rozwiązującej problemy alkoholowe

  • 07.02.2019, 08:13
  • (RB)
Zmiana na stanowisku szefa komisji rozwiązującej problemy alkoholowe Fot. Ryszard Bartosiak Wanda Angielska-Koniszewska (pierwsza z lewej) przekazała przewodniczenie gminnej komisji
PRABUTY. Wiązanką kwiatów i brawami prabuccy radni podziękowali Wandzie Angielskiej-Koniszewskiej. Okazją do tego była jej rezygnacja z funkcji przewodniczącej Gminnej Komisji ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Gminne Komisje ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych zajmują się prowadzeniem rozmów interwencyjno-motywacyjnych z osobami dotkniętymi problemami alkoholowymi. W zakresie swoich obowiązków mają także kierowanie osób na badanie przez biegłego w celu wydania opinii w przedmiocie uzależnienia od alkoholu i wskazania rodzaju zakładu leczniczego. Przez ostatnie 15 lat funkcję przewodniczącej pełniła Wanda Angielska-Koniszewska, kierownik Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej. W imieniu radnych oraz członków komisji podziękowania za długoletnią pracę złożyła Grażyna Banach, wiceprzewodnicząca rady miasta.

-W takich chwilach jak ta, warto przypomnieć, że Wanda Angielska-Koniszewska zawsze okazywała życzliwość, wyrozumiałość i pomoc. Za to wszystko chcemy jej podziękować i życzyć wszystkiego najlepszego w życiu zawodowym i prywatnym – powiedziała Grażyna Banach.

Nowym przewodniczącym Gminnej Komisji ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych został Marcin Domagalski.

(RB)
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kwidzyn1.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe