Ferie w klubie „Patchwork”

  • 08.02.2019, 07:45
  • (fox)
Ferie w klubie „Patchwork”
KWIDZYN. Scena Lalkowa im. Jana Wilkowskiego w Kwidzynie zaprasza na wspólne warsztaty. Zajęcia feryjne odbywać się będą w dniach 11-15 i 18-22 lutego w godzinach 17.00-19.00, w klubie „Patchwork” (Czarna Sala) przy ul. Słowiańskiej. Wstęp wolny.

-Jeśli nie chcesz, żeby Cię pochłonęła zimowa nuda, obejrzałeś już w telewizji mało interesujące filmy, przeszedłeś wszystkie gry na x-box i po porostu nie wiesz co robisz to zapraszamy do kreatywnej zabawy. Wszyscy marzymy o wspaniałych podróżach, wybierzmy się szlakiem naszych twórczych marzeń i wyobraźni – podkreślają organizatorzy.

Ferie ze Sceną Lalkową im. Jana Wilkowskiego w Kwidzynie odbędą się w dniach 11-15 lutego i 18-22 lutego w godzinach 17.00-19.00 w klubie „Patchwork” w Czarnej Sali przy ul. Słowiańskiej.

-Będziemy: rozmawiać, słuchać, oglądać, malować, lepić, kleić, podróżować, aż stworzymy własną, rodzinną grę, wymyślimy historię, opowieść, bajkę, wybierzemy się w podróż po Polsce, a wszystko to zamkniemy w kartonowym pudełku i przeniesiemy się w magiczny świat gier towarzyskich – czytamy w przesłanych materiałach.

Organizatorzy zapraszają do udziału w spotkaniach dzieci w wieku 5-10 lat wraz z rodzicami, babciami, dziadkami oraz opiekunami. Wstęp wolny.

(fox)
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kwidzyn1.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe