Wojewódzki Zespół Szkół Policealnych w Sztumie
Wojewódzki Zespół Szkół Policealnych w Sztumie
Wojewódzki Zespół Szkół Policealnych w Sztumie

Sceny dla dorosłych [AKTUALIZACJA]

  • 12.02.2019, 07:37 (aktualizacja 13.02.2019, 17:24)
  • (f)
Sceny dla dorosłych [AKTUALIZACJA]
KWIDZYN. Po raz kolejny do swego rodzinnego miasta przyjeżdża Magdalena Margulewicz. Aktorka, w towarzystwie Katarzyny Skrzyneckiej, Piotra Gąsowskiego i Jakuba Przebindowskiego, wystąpi na deskach kwidzyńskiego teatru w komedii „Sceny dla dorosłych, czyli sztuka kochania”. Spektakl obejrzeć będzie można 15 lutego o godz. 17.30. Bilety, w cenie 90 zł, nabywać natomiast można w kasie teatru.

Spektakl to przezabawna komedia na czterech aktorów, w której sceny przeplatane są piosenkami i żywą interakcją z widzami. „Sceny dla dorosłych, czyli sztuka kochania” w reż. Krzysztofa Jasińskiego, z muzyką Jakuba Przebindowskiego opowiadają o „kochaniu” w sposób niezwykle dowcipny i pikantny z lekkim przymrużeniem oka, a jednocześnie świadomością jak wielką wagę przywiązuje się do tej sfery życia. Brawurowe aktorstwo, frywolne teksty i zabawne piosenki bawią widzów bez względu na płeć czy doświadczenie w tych sprawach!

AKTUALIZACJA:

"W związku z ogłoszeniem przez Prezydenta A. Dudę żałoby narodowej, która potrwa od północy z czwartku 14.02 na piątek 15.02 do soboty do godz. 19:00, Kwidzyńskie Centrum Kultury informuje, że wszystkie seanse kinowe oraz spektakl "Sceny dla dorosłych, czyli sztuka kochania" w tym terminie są odwołane.

Spektakl „Sceny dla dorosłych, czyli sztuka kochania” z 15.02 z godz. 17:30 zostanie przełożony na 5.03 na godz. 17:30 (wszystkie zakupione wcześniej bilety nie tracą ważności)

Zwroty biletów w przypadku rezygnacji:
- osoby, które zakupiły bilety w kasie kina proszone są o odbiór gotówki w kinie,
- osoby, które zakupiły bilety online na stronie KCK, proszone są o kontakt e-mail: [email protected] do 22 lutego 2019 r. – w celu ustalenia zwrotu pieniędzy,
- osoby, które zakupiły bilety z innych źródeł — proszone są o zgłaszanie się do osób odpowiedzialnych za tą sprzedaż."

(f)
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kwidzyn1.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe