W powiecie kwidzyńskim najwięcej osób poparło Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Europejska PO PSL SLD .N Zieloni - 45,65 procent (10 704 głosy). Drugie miejsce zajął Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość z wynikiem 39,73 procent (9 315 głosów), na trzeciej pozycji uplasował się Komitet Wyborczy Wiosna Roberta Biedronia - 5,44 procent (1 276 głosów). Mniejszym poparciem cieszyły się: Komitet Wyborczy Wyborców Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy - 3,92 procent (920 głosów), Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz'15 - 3,09 procent (725 głosów), Koalicyjny Komitet Wyborczy Lewica Razem - Partia Razem, Unia Pracy, RSS - 1,27 procent (298 głosów) i Komitet Wyborczy Wyborców Polska Fair Play Bezpartyjni Gwiazdowski - 0,90 procent (210 głosów).
W Kwidzynie natomiast wygrał Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Europejska PO PSL SLD SLD .N Zieloni, który wskazało 52,76 procent głosujących (6715 głosów). Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość poparło natomiast 32,98 procent oddających swój głos przy urnie (4198 głosów). Pozostałe ugrupowania uzyskały znacznie mniejsze rezultaty. Komitet Wyborczy Wiosna Roberta Biedronia - 5,55 procent (706 głosów), Komitet Wyborczy Wyborców Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy - 3,81 procent (485 głosów), Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz'15 - 2,78 procent (354 głosy), Koalicyjny Komitet Wyborczy Lewica Razem - Partia Razem, Unia Pracy, RSS - 1,27 procent (162 głosy), a Komitet Wyborczy Wyborców Fair Play Bezpartyjni Gwiazdowski - 0,85 procent (108 głosów).
Mandaty w Okręgu nr 1 wywalczyli: Magdalena Adamowicz, Anna Fotyga i Janusz Lewandowski.
Wyniki wyborów w Kwidzynie
Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Europejska PO PSL SLD .N Zieloni
1.Janusz Lewandowski - 2414 głosy
2.Magdalena Adamowicz - 3154 głosów
3.Krzysztof Trawicki - 40 głosów
4.Elżbieta Jachlewska - 30 głosów
5.Grzegorz Furgo - 18 głosów
6.Ewa Lieder - 14 głosy
7.Magdalena Popowska - 24 głosy
8.Anna Pietrzak - 13 głosów
9.Jolanta Kalinowska - 22 głosy
10.Jarosław Wałęsa - 982 głosy
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
1.Anna Fotyga - 2578 głosów
2.Jarosław Sellin - 1027 głosów
3.Danuta Sikora - 176 głosów
4.Piotr Muller - 57 głosów
5.Antoni Szymański - 135 głosów
6.Arleta Kurzelewska - 46 głosów
7.Danuta Białooka-Kostenecka - 28 głosów
8.Karol Rabenda - 23 głosy
9.Patryk Demski - 71 głosów
10.Mariusz Łuczyk - 57 głosów
Komitet Wyborczy Wiosna Roberta Biedronia
1.Beata Maciejewska - 340 głosów
2.Marek Rutka - 51 głosów
3.Adriana Biedroń - 195 głosów
4.Maciej Jarosz - 20 głosów
5.Ewa Graczyk - 20 głosów
6.Henryk Jasionek - 9 głosów
7.Iwona Ochocka - 36 głosów
8.Bartosz Bylica - 7 głosów
9.Bożena Szubiska - 9 głosów
10.Wojcich Lamentowicz - 19 głosów
Komitet Wyborczy Wyborców Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy
1.Sławomir Mentzen - 261 głosów
2.Michał Urbaniak - 71 głosów
3.Sylwester Pruś - 44 głosy
4.Grażyna Brewiak - 14 głosów
5.Magdalena Stupkiewicz - 17 głosów
6.Martyna Lipinska-Behrendt - 13 głosów
7.Iwona Świeczkowska - 6 głosów
8.Marcin Krzywkowski - 18 głosów
9.Karol Draniewicz - 7 głosów
10.Artur Dziambor - 34 głosy
Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz'15
1.Andrzej Kobylarz - 135 głosów
2.Anna Błaszczyk - 47 głosów
3.Jerzy Luty - 56 głosów
4.Dorota Dudek - 36 głosów
5.Zofia Pomirska - 10 głosów
6.Jolanta Rodziewicz-Klawińska - 13 głosów
7.Andżelika Piątkowska - 11 głosów
8.Łukasz Hamadyk - 7 głosów
9.Jan Klawiter - 39 głosów
Koalicyjny Komitet Wyborczy Lewica Razem-Partia Razem Unia Pracy RSS
1.Anna Górska - 82 głosy
2.Łukasz Kowalczuk - 13 głosów
3.Joanna Sobaśka - 24 głosy
4.Łukasz Boniecki - 6 głosów
5.Karolina Haska - 11 głosów
6.Adam Szczepański - 4 głosy
7.Sara Prussak - 5 głosów
8.Szymon Andrzejewski - 10 głosów
9.Magdalena Prusinowska - 1 głos
10.Adam Lubiewski - 6 głosów
Komitet Wyborczy Wyborców Polska Fair Play Bezpartyjni Gwiazdowski
1.Maciej Zborowski - 47 głosów
2.Maciej Knuth - 6 głosów
3.Kamila Janowicz - 14 głosów
4.Radosław Wiśniewski - 5 głosów
5.Barnaba Pawełczak - 5 głosów
6.Anna Struk - 6 głosów
7.Małgorzata Warda - 5 głosów
8.Helena Makrenek - 3 głosy
9.Elżbieta Domżalska - 4 głosy
10.Piotr Grajkowski - 13 głosów
Wyniki wyborów w powiecie kwidzyńskim
Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Europejska PO PSL SLD .N Zieloni
1.Janusz Lewandowski - 3619 głosy
2.Magdalena Adamowicz - 5147 głosów
3.Krzysztof Trawicki - 78 głosów
4.Elżbieta Jachlewska - 59 głosów
5.Grzegorz Furgo - 34 głosów
6.Ewa Lieder - 31 głosy
7.Magdalena Popowska - 53 głosy
8.Anna Pietrzak - 31 głosów
9.Jolanta Kalinowska - 49 głosy
10.Jarosław Wałęsa - 1603 głosy
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
1.Anna Fotyga - 5704 głosy
2.Jarosław Sellin - 2003 głosy
3.Danuta Sikora - 463 głosy
4.Piotr Muller - 151 głosów
5.Antoni Szymański - 374 głosy
6.Arleta Kurzelewska - 143 głosy
7.Danuta Białooka-Kostenecka - 65 głosów
8.Karol Rabenda - 69 głosów
9.Patryk Demski - 196 głosów
10.Mariusz Łuczyk - 147 głosów
Komitet Wyborczy Wiosna Roberta Biedronia
1.Beata Maciejewska - 613 głosów
2.Marek Rutka - 85 głosów
3.Adriana Biedroń - 148 głosów
4.Maciej Jarosz - 42 głosy
5.Ewa Graczyk - 38 głosów
6.Henryk Jasionek - 17 głosów
7.Iwona Ochocka - 56 głosów
8.Bartosz Bylica - 13 głosów
9.Bożena Szubiska - 22 głosy
10.Wojcich Lamentowicz - 42 głosy
Komitet Wyborczy Wyborców Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy
1.Sławomir Mentzen - 483 głosy
2.Michał Urbaniak - 139 głosów
3.Sylwester Pruś - 70 głosów
4.Grażyna Brewiak - 29 głosów
5.Magdalena Stupkiewicz - 34 głosy
6.Martyna Lipinska-Behrendt - 25 głosów
7.Iwona Świeczkowska - 19 głosów
8.Marcin Krzywkowski - 35 głosów
9.Karol Draniewicz - 14 głosów
10.Artur Dziambor - 72 głosy
Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz'15
1.Andrzej Kobylarz - 245 głosów
2.Anna Błaszczyk - 110 głosów
3.Jerzy Luty - 150 głosów
4.Dorota Dudek - 90 głosów
5.Zofia Pomirska - 18 głosów
6.Jolanta Rodziewicz-Klawińska - 19 głosów
7.Andżelika Piątkowska - 21 głosów
8.Łukasz Hamadyk - 14 głosów
9.Jan Klawiter - 58 głosów
Koalicyjny Komitet Wyborczy Lewica Razem-Partia Razem Unia Pracy RSS
1.Anna Górska - 148 głosów
2.Łukasz Kowalczuk - 27 głosów
3.Joanna Sobaśka - 38 głosów
4.Łukasz Boniecki - 17 głosów
5.Karolina Haska - 18 głosów
6.Adam Szczepański - 13 głosów
7.Sara Prussak - 8 głosów
8.Szymon Andrzejewski - 13 głosów
9.Magdalena Prusinowska - 4 głosy
10.Adam Lubiewski - 12 głosów
Komitet Wyborczy Wyborców Polska Fair Play Bezpartyjni Gwiazdowski
1.Maciej Zborowski - 90 głosów
2.Maciej Knuth - 12 głosów
3.Kamila Janowicz - 26 głosów
4.Radosław Wiśniewski - 14 głosów
5.Barnaba Pawełczak - 7 głosów
6.Anna Struk - 16 głosów
7.Małgorzata Warda - 10 głosów
8.Helena Makrenek - 3 głosy
9.Elżbieta Domżalska - 10 głosów
10.Piotr Grajkowski - 22 głosy