Zebrano 25 worów najróżniejszych śmieci

  • 14.06.2019, 07:59
  • (RB)
Zebrano 25 worów najróżniejszych śmieci
SADLINKI. Stowarzyszenie „Szansa dla Młodych” zorganizowało akcję sprzątania parkingów w pobliżu Sadlinek. Podczas akcji zebrano 25 worów śmieci. Inicjatywę wspólnie podsumowano przy ognisku.

Kilkanaście osób zebrało się na parkingu pod Dębami, aby wspólnymi siłami posprzątać Sadlinki. Dzięki tej akcji udało się doprowadzić do porządku parking leśny z wiatą w Karpinach, parking pod Dębami i drogi leśne przy Strumykowej, prowadzące do Białek, do leśniczówki. Jak podkreślają organizatorzy akcji, zebrano 25 worków śmieci. Po sprzątaniu jej uczestnicy udali się na ognisko i spędzaliśmy czas w wesołej atmosferze. Już zapowiadają to nie koniec ich działań, które pozwolą na usunięcie śmieci zalegających przy drogach i parkingach. Organizatorzy dziękują również firmom i osobom prywatnym, za pomoc w organizacji akcji. W tym gronie znaleźli się: Wojciech Berent, leśniczy Roman Pławny, Janusz Józefowicz właściciel sklepu “Dworek” w Sadlinkach oraz firma Ogrody Pławny & Gędłek.

(RB)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kwidzyn1.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe