Disco polo królowało nad Kamieniem

  • 04.07.2019, 00:31 (aktualizacja 04.07.2019, 00:37)
  • RB
Disco polo królowało nad Kamieniem Ryszard Bartosiak/Kurier Kwidzyński W tym roku podczas Gardejskiej Nocy Świętojaskiej dominowała muzyka spod znaku disco polo.
Cristo Dance i Loverboy to tegoroczne gwiazdy podczas nocy świętojańskiej w Gardei. Pasjonaci muzyki disco polo nie wyjechali z Gardei zawiedzeni. Całość powadził Robert Moskwa, aktor występujący w serialu „M jak miłość”. Punktualnie o godzinie 22.35 niebo nad Gardeją rozświetliły sztuczne ognie.

Tegoroczna „Gardejska Noc Świętojańska” przebiegała przy doskonałej pogodzie. To miało również wpływ na publiczność, która tłumnie przybyła do amfiteatru nad jeziorem Kamień. Organizatorzy czyli Gminny Ośrodek Kultury w Gardei przygotowali sporo atrakcji. Dzieci nie mogły się nudzić bowiem w niedalekiej odległości od sceny ulokowały się „Wariacje Animacje”. Podczas festynu rozstrzygnięto konkurs na najładniejsze wianki świętojańskie. Nie tylko tym konkursem i konferansjerką Roberta Moskwy żyła publiczność. Jeśli letni festyn to musiał być koncert muzycznej gwiazdy a właściwie dwóch gwiazd. Pasjonaci muzyki disco polo nie wyjechali z Gardei zawiedzeni. Najpierw sceną zawładną zespół Cristo Dance. Kolejną gwiazdą był zespół Loverboy. Publiczność doskonale się bawiła. Punktualnie o godzinie 22.35 niebo nad Gardeją rozświetliły sztuczne ognie. Na zakończenie muzycznej części rozpoczęła się tradycyjna gardejska biesiada, która zakończyła się w późnych godzinach nocnych

RB

Zdjęcia (58)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kwidzyn1.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe