Policyjne podsumowanie działań „SMOG”

  • 19.07.2019, 10:28 (aktualizacja 19.07.2019, 10:43)
  • Żródło: KPP w Kwidzynie
Policyjne podsumowanie działań „SMOG”
W środę 17 lipca br. kwidzyńscy policjanci przeprowadzili działania o nazwie „Smog”. Celem działań było wyeliminowanie z ruchu pojazdów, których stan techniczny wskazywał na nieprawidłowe działanie silnika lub układu wydechowego, co może wpływać na zwiększoną emisję spalin. Skontrolowali 21 pojazdów.

W dniu 17 lipca, na terenie całego kraju i również na terenie pow. kwidzyńskiego od wczesnych godzin rannych policjanci z wydziału ruchu drogowego prowadzili wzmożone działania pod kryptonimem „Smog”.  Stróże prawa sprawdzali stan techniczny pojazdów pod kątem nadmiernej emisji spalin. Reagowali również na inne przestępstwa i wykroczenia drogowe. W trakcie działań policjanci skontrolowali 21 aut. Zatrzymali jednego kierującego pod wpływem alkoholu i bez uprawnień, jednego kierującego pod wpływem środków odurzających, zatrzymali 1 dowód rejestracyjny za brak aktualnych badań technicznych.

 
Źródło: KPP w Kwidzynie

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kwidzyn1.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe