Sala szkoleniowo-konferencyjna w Warszawie czy nad morzem – sprawdź ceny

  • 29.08.2019, 07:57
  • materiał zewnętrzny partnera
Sala szkoleniowo-konferencyjna w Warszawie czy nad morzem – sprawdź ceny
Konferencje w ADN Centrum Konferencyjne w Warszawie

Centrum Konferencyjne ADN to doskonała lokalizacja, świetne wyposażenie i bogata oferta dla klientów biznesowych. Centrum specjalizuje się w organizowaniu różnorodnych wydarzeń branżowych, konferencji, szkoleń, sympozjów czy eventów na większą i mniejszą skalę. W ofercie centrum jest 8 dużych, klimatyzowanych sal konferencyjnych o zróżnicowanej powierzchni. Wszystkie sale są świetnie wyposażone, posiadają niezbędny sprzęt audiowizualny i multimedialny, a także dostęp do bezprzewodowego internetu. Klienci biznesowi mogą również liczyć na profesjonalnie zorganizowany catering, przygotowany według indywidualnych potrzeb. Centrum Konferencyjne ADN oferuje kompleksowe wsparcie przy organizacji wydarzeń, profesjonalną obsługę oraz elastyczną ofertę, w której każdy organizator konferencji znajdzie coś dla siebie.

Adres: ul. Jana Pawła II 25, 00-854 Warszawa, tel. 22 208 21 12

Konferencje w Centrum Konferencyjnym Zebra Tower w Warszawie

Zebra Tower to nowoczesne i kompleksowo wyposażone centrum konferencyjne, w którym zorganizować można wydarzenia na mniejszą i większą skalę. W ofercie centrum znajdziemy 3 sale konferencyjne oraz 5 sal szkoleniowych o zróżnicowanej powierzchni. Wszystkie pomieszczenia dla biznesu są świetnie zaprojektowane, funkcjonalne, klimatyzowane, posiadają dobre oświetlenie oraz wszystkie niezbędne sprzęty multimedialne i audiowizualne. Do dyspozycji uczestników konferencji i szkoleń jest dostęp do internetu oraz pełne zaplecze biurowe. Uczestnicy konferencji mogą również skorzystać z profesjonalnego cateringu oraz wielu innych udogodnień, które można ustalić indywidualnie z obsługa obiektu. Więcej sprawdzonych sal konferencyjnych w Warszawie znajdą Państwo na

http://www.warszawa.salekonferencyjne.pl/

Adres: ul. Mokotowska 1, 00-640 Warszawa, tel. 22 243 04 10

Szkolenia firmowe w mazowieckim

Jeśli na swoją konferencję poszukujesz obiektu z dala od wielkiego miasta, pośród zacisznych lasów i bliskim otoczeniu natury warto zapoznać się z atrakcyjnymi ofertami hoteli z Mazowsza. W tym rejonie znajdziemy aż 610 ośrodków konferencyjnych, a pełną ich listę można znaleźć na stronie http://www.salekonferencyjne.pl/wojewodztwo/mazowieckie/.

Konferencje w Starej Rzeźni w Szczecinie

Centrum konferencyjne Stara Rzeźnia w Szczecinie to miejsce, w którym świat biznesu łączy się ze światem kultury i sztuki. Unikalny, kameralny klimat oraz doskonałe wyposażenie wnętrza to gwarancja, że każde wydarzenie zorganizowane w takim miejscu z pewnością będzie udane. Powierzchnia konferencyjna Starej Rzeźni to 580 metrów kwadratowych, w skład których wchodzą 4 sale konferencyjne o zróżnicowanej powierzchni, dopasowane do potrzeb różnych klientów. Wszystkie sale są nowocześnie urządzone, klimatyzowane, doskonale wyposażone w świetnej jakości sprzęt multimedialny i audiowizualny. Do dyspozycji uczestników konferencji jest również bezprzewodowy internet na terenie całego obiektu. Stara Rzeźnia to idealne miejsce na zorganizowanie konferencji, szkolenia, eventu, wernisażu i każdego innego wydarzenia biznesowego i nie tylko.

Adres: ul. Tadeusza Wendy 14, 70-655 Szczecin, tel. 609 189 500

Konferencje w Starym Maneżu w Gdańsku

Stary Maneż to klimatyczny, nowocześnie urządzony obiekt o powierzchni biznesowej 1700 metrów kwadratowych. Posiada wielofunkcyjną scenę oraz widownię, która może pomieścić nawet 1500 osób. To doskonała lokalizacja na organizację dużych, branżowych wydarzeń, konferencji, koncertów, spotkań firmowych czy eventów biznesowych. Obiekt jest doskonale zaprojektowany, funkcjonalny oraz wyposażony w nowoczesny sprzęt nagłośnieniowy, oświetleniowy oraz konferencyjny. Do dyspozycji uczestników wydarzeń jest świetnie zaplecze biurowe, a także dostęp do bezprzewodowego internetu. Więcej sprawdzonych miejsc konferencyjnych nad morzem można znaleźć na http://www.nadmorzem.salekonferencyjne.pl/

Adres: ul. Słowackiego 23, 80-257 Gdańsk, tel. 58 760 70 10

materiał zewnętrzny partnera

Podziel się:


Pozostałe