III Półmaraton „Traktora” pod patronatem Gminy Kwidzyn

  • 01.10.2019, 23:20 (aktualizacja 01.10.2019, 23:25)
  • RB
III Półmaraton „Traktora” pod patronatem Gminy Kwidzyn Ryszard Bartosiak/Kurier Kwidzyński Po raz trzeci park technologiczny w Górkach będzie miejscem, gdzie spotkają sie półmaratończycy.
Stowarzyszenie „Traktor Team Gmina Kwidzyn” zaprasza na biegowe święto czyli trzeci półmaraton. Impreza odbędzie się w najbliższą sobotę 5 października. Miejscem startu i mety będzie Kwidzyński Park Przemysłowo-Technologiczny w Górkach. Patronat medialny nad biegowymi zawodami objął Kurier Kwidzyński i portal www.kwidzyn1.pl.

W najbliższą sobotę, 5 października Kwidzyński Park Przemysłowo-Technologiczny w Górkach zapełni się miłośnikami biegania. Odbędzie się tam III Półmaraton „Traktora” pod patronatem Gminy Kwidzyn. Organizatorem półmaratonu jest oczywiście Traktor Team Gmina Kwidzyn oraz sołtys Nowego Dworu Jacek Tometczak. Start biegu zaplanowany na godz. 11:00. Biuro zawodów będzie czynne od godz. 08.00-10.15. Pomiar czasu podczas biegu głównego będzie realizowany przez firmę „CZASnaCHIP”. Trasa biegu wynosi 21.097 m (1 pętla) i prowadzi drogami leśnymi 90%, asfaltowymi 10% , trasa nie posiada atestu PZLA. Trasa ma średni stopień trudności. Trasa zostanie oznaczona czerwono białymi znakami z informacją o przebytym dystansie (co 2 km), czerwono białymi taśmami ostrzegawczymi, oraz czerwonymi znakami z niebieską strzałką które będą wyznaczać kierunek biegu. Na trasie dla półmaratończyków znajdą się min. trzy bufety z wodą, czekoladą i napojami izotonicznymi. Dla każdego uczestnika biegu na mecie będzie zapewniony posiłek regeneracyjny. Dla zwycięzców kategorii open kobiet i mężczyzn przewidziano puchary i nagrody rzeczowe, w kategoriach wiekowych puchary i nagrody od sponsorów. Każdy uczestnik półmaratonu otrzyma pamiątkowy medal. Biegowi głównemu będą towarzyszyć biegi dla dzieci i młodzieży w wieku 0-6 lat, 7-10 lat i 11+lat. Dla każdego dziecka organizatorzy zaplanowali soczki słodycze, dla wszystkich dzieci w każdej kategorii pamiątkowy medal. Zaplanowano także wiele atrakcji w tym przejażdżki prawdziwym traktorem, którego kierowcą będzie sołtys Nowego Dworu. Na to sportowe, biegowe święto w imieniu organizatorów zapraszamy całe rodziny. Tego przedpołudnia nikt, kto zechce spędzić wolny czas na terenie parku technologicznego nie będzie się nudził. Patronat medialny nad zawodami objął Kurier Kwidzyński i portal www.kwidzyn1.pl.

RB

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kwidzyn1.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe