Paczkomaty blisko Ciebie w Kwidzynie

  • 29.10.2019, 10:01
  • artykuł sponsorowany
Paczkomaty blisko Ciebie w Kwidzynie
Nowy paczkomat w Twojej okolicy! Sprawdź jak proste i wygodne jest korzystanie z tego typu usługi.

Kolejny paczkomat w Kwidzynie

By ułatwić Ci odbiór Twoich zakupów internetowych, InPost postawił nową maszynę na ulicy Wąbrzeskiej 2, przy sklepie Hydrosan. Wjazd na parking znajdziesz od strony Warszawskiej https://inpost.pl/paczkomat-kwidzyn-kwd01m-wabrzeska-paczkomaty-pomorskie. Paczkomat czynny jest całą dobę, co oznacza, że możesz zaplanować odbiór, czy nadanie przesyłki w dowolnym czasie. Możesz to zrobić, gdy wszyscy Twoi domownicy już śpią lub gdy jeszcze się nie obudzili. Paczkomaty dają ogromną wygodę i swobodę działania. To Ty decydujesz o tym, kiedy odbierzesz swoją paczkę.

Jak odebrać i nadać przesyłkę w paczkomacie?

Jeżeli jeszcze nigdy tego nie robiłeś, koniecznie musisz spróbować! Jest to forma bardzo wygodna, prosta, a także korzystniejsza dla powietrza w Twoim mieście. Najpierw wybierz paczkomat najbliżej Twojego domu lub np. po drodze z pracy. Dostępną listę znajdziesz tutaj: https://inpost.pl/paczkomaty-kwidzyn. Zarówno podczas odbioru, jak i nadania, jesteś prowadzony krok, po kroku przez polecenia na monitorze maszyny. Jeżeli odbierasz swoją paczkę, będziesz potrzebować sześciocyfrowego kodu, który otrzymasz w wiadomości mailowej. Znajdziesz tam również link do kodu QR. Wystarczy, że go umieścisz pod skanerem. Usłyszysz, że skrytka z Twoją paczką została otwarta. Cała procedura zajmuje raptem kilka, kilkanaście sekund.

Jeżeli to Ty coś sprzedajesz online, również nie musisz poświęcać na to zbyt wiele swojego cennego czasu. Nadania możesz dokonać przez internet. Załóż sobie konto na stronie Managera Paczek. To nic nie kosztuje i trwa krótką chwilę. Dzięki tej rejestracji, będziesz mógł płacić za wysyłanie paczki za pomocą środków zgromadzonych na swoim koncie właśnie w Managerze Paczek. Nadając paczkę, będziesz musiał wydrukować etykietę, która zostanie wygenerowana i nakleić ją na opakowanie. Teraz już tylko zeskanuj przy maszynie numer paczki i podaj kod nadania, który również znajdziesz na etykiecie.

Inną metodą wysłania przesyłki w paczkomacie, jest zrobienie tego bezpośrednio przy maszynie. Jeżeli nie umożliwia ona płatności kartą, wówczas zapłacisz za pośrednictwem Managera Paczek.

Aplikacja InPost Mobile w Twoim telefonie

Dzięki rosnącym możliwościom jakie daje InPost, już dziś możesz zainstalować sobie darmową aplikację na telefon. Dzięki niej, regularnie będą Ci się wyświetlać wszystkie zmiany dotyczące statusu przesyłki, na którą czekasz. Nie musisz nawet pamiętać o tym, by odebrać ją w ciągu 48h od momentu, w którym znalazła się w skrytce. Aplikacja powiadomi Cię, gdy znajdziesz się w pobliżu paczkomatu. Już teraz możesz mieć w jednym miejscu informacje dotyczące wszystkich paczek, które są przypisane do Twojego numeru telefonu. Ich statusy, kody odbioru, kody QR będą się wyświetlać na ekranie startowym.
Mapa, która znajduje się w aplikacji, szybko podpowie Ci, gdzie najbliżej Twojej lokalizacji znajduje się paczkomat, a także poda najprostszą trasę jaką możesz pokonać, by się do niego dostać. Poza śledzeniem własnych paczek, możesz również śledzić paczki swoich bliskich, żony, męża, dzieci, mamy, dziadka, jeśli tylko przekażą Ci link lub numer. Przesyłki z paczkomatów nie muszą bowiem być odbierane wyłącznie przez adresata.

Ogromny komfort korzystania z paczkomatów sprawia, że cieszą się one coraz większą popularnością. To natomiast napędza firmę InPost do dalszego rozwoju i ukłonu w stronę klienta.

artykuł sponsorowany

Podziel się:


Pozostałe