Standy kartonowe to murowany sukces na targach branżowych. Sprawdź, jak zaprojektować własne stanowisko

  • 11.12.2019, 08:05
  • Materiał partnera
Standy kartonowe to murowany sukces na targach branżowych. Sprawdź, jak zaprojektować własne stanowisko
Wybierasz się na branżowe targi wystawiennicze? Świetna decyzja – udział w takim evencie może przynieść Ci wiele biznesowych korzyści. Specjalnie organizowane spotkania reklamowe od wielu lat są najskuteczniejszym sposobem na zdobycie nowych, stałych klientów. Targi to także świetna okazja do zaprezentowania nowości w asortymencie prowadzonej przez Ciebie firmy. Skuteczne dotarcie do uczestników wydarzenia zagwarantuje Ci dobrze zaprojektowane stanowisko.

Lista priorytetów projektowania pawilonów nie jest długa. Zobacz, o czym powinieneś pamiętać

Aktywny udział w branżowych targach wystawienniczych to niepowtarzalna okazja do pokazania się przed rzeszą potencjalnych klientów. Nie możesz jej zmarnować! Swoistą wizytówką Twojego przedsiębiorstwa podczas takiego wydarzenia jest nienagannie wyeksponowane stanowisko. Warto zadbać o to, aby pawilon był maksymalnie powiązany z Twoją firmą. Absolutnym obowiązkiem pozostaje użycie barw, fontów i grafik, które na co dzień świadczą o sile marketingu działalności. Wzorowo zaprojektowane stanowisko musi zawierać także widoczne logo. Możesz być pewien, że nie zostaniesz dostrzeżony, jeśli nie przywiążesz szczególnej uwagi do odpowiedniej prezentacji świadczonych przez Ciebie usług. Im wcześniej wypełnisz deklarację uczestnictwa w targach, tym większa szansa, że uda Ci się zarezerwować atrakcyjną lokalizację. Statystyki są bezlitosne. To właśnie ona w większości przypadków decyduje o końcowym sukcesie odniesionym na tego typu spotkaniach. Liczne gadżety promocyjne, foldery i ulotki reklamowe chętniej brane są z dobrze widocznych stanowisk. Niestety, pawilony ukryte daleko za firmami konkurencyjnymi nie cieszą się aż tak dużym powodzeniem wśród uczestników targów branżowych.

Oryginalne akcesoria, takie jak standy kartonowe, pozwolą Ci wyjść z cienia konkurencji

Nieszablonowe formy marketingu zagwarantują Ci, że zawsze będziesz o krok przed branżowymi hegemonami. Oprócz wcześniej wymienionych czynników, które bezpośrednio wpływają na wzrost zainteresowania stoiskiem, należy zadbać również o dodatki. Możliwość stworzenia nietypowych form dają standy kartonowe. Warto wykorzystać ich reklamowy potencjał. Pierwszorzędnej jakości karton lub tektura to wdzięczne materiały, przy pomocy których wykonasz oryginalne konstrukcje w niezwykle atrakcyjnej cenie. Jedynym ograniczeniem w tym wypadku jest wyłącznie Twoja wyobraźnia. Firmy produkcyjne, takie jak ST Print, umożliwiają zamówienie standu o dowolnym kształcie. Bardzo dobrym i przede wszystkim oryginalnym pomysłem będzie stworzenie papierowego odpowiednika wybranego przez Ciebie brand hero. Nie posiadasz takiej postaci? Spokojnie. Postaw na zwykłą ściankę reklamową lub na stand imitujący wygląd flagowego produktu, o który opierasz swój targowy asortyment.

 

 

Materiał partnera

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kwidzyn1.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe