Pracownik w kwarantannie. Starosta nie miał kontaktu z marszałkiem

  • 01.04.2020, 09:27
  • Źródło: Kurier Kwidzyński
Pracownik w kwarantannie. Starosta nie miał kontaktu z marszałkiem JK
Starosta kwidzyński nie spotykał się w ubiegłym miesiącu z marszałkiem województwa pomorskiego, który został zarażony koronawirusem. Przypomnijmy, że marszałek Mieczysław Struk, po stwierdzeniu u niego zakażenia, przebywa obecnie w szpitalu. Marszałek kilkanaście dni temu spotkał się w Urzędzie Marszałkowskim w Gdańsku ze starostami i przedstawicielami powiatów w których funkcjonują szpitale. W spotkaniu nie uczestniczył jednak starosta kwidzyński. Wziął w nim udział pracownik Starostwa Powiatowego w Kwidzynie.

- Spotkanie odbyło się 19 marca. Uczestniczył w nim nasz pracownik, który obecnie odbywa kwarantannę. Pozostało mu jeszcze kilka dni do pozostania w domu. Minął już tak długi okres czasu, że raczej nic powinno się nic zdarzyć. Gdyby było coś nie tak, to pojawiłyby się już jakieś objawy, ale zgodnie z zaleceniami musi pozostać w domu do końca kwarantanny - mówi Jerzy Godzik, starosta kwidzyński.

Starosta podkreśla, że poza tym w ostatnim czasie nikt ze starostwa nie miał bezpośredniego kontaktu z marszałkiem województwa.

(jk)

Źródło: Kurier Kwidzyński

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kwidzyn1.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe