,,Ja załatwiam sprawy polskie – bo serce mam polskie". Wizyta Prezydenta Dudy w Kwidzynie

  • 01.07.2020, 21:33
  • Źródło: Kurier Kwidzyński
 ,,Ja załatwiam sprawy polskie – bo serce mam polskie". Wizyta Prezydenta Dudy w Kwidzynie Małgorzata Stypuła
Tymi słowami przywitał mieszkańców Kwidzyna, starający się o reelekcję prezydent Andrzej Duda. Pomimo cały czas padającego deszczu mieszkańcy Kwidzyna tłumnie przybyli na spotkanie z Prezydentem RP. Byli ci młodsi i też ci starsi. Mieszkańcy bardzo serdecznie przyjęli swojego prezydenta, skandując , że to najlepszy prezydent.

Prezydent Andrzej Duda podziękował za tak wysoki wynik wyborczy w I turze . Bardzo dziękował za poparcie jakie otrzymał , zachęcał też do drugiej tury. Prezydent podkreślił w swoim wystąpieniu, że nie zapomina o młodych ludziach – miał tu na myśli ulgi dla młodych w postaci zerowego podatku do 26 roku życia. Pamięta też o Tych starszych – wymienił tu 13 emeryturę, przypominał o waloryzacji rent i emerytur . Podkreślił również, że w ciągu ostatnich 5 lat zmieniło się traktowanie Polski - ,, na pierwszym miejscu są stawiane polskie sprawy”. Mocno zaznaczył, że udało się w ciągu 5 lat wprowadzić programy społeczne , które wsparły polską rodzinę. Tłum dziękował prezydentowi za 500 plus. Podkreślał, że miliard złotych dziennie jest przekazywane polskim przedsiębiorcom, po to żeby pomóc w walce z koronawirusem. Dzięki tarczy finansowej udało się obronić tysiące miejsc pracy w powiecie kwidzyńskim, a wsparcie rządowe otrzymały setki przedsiębiorstw.

Spotkanie przebiegło spokojnie bez zakłóceń, nawet deszcz nie przerwał przemówienia. Mieszkańcy Kwidzyna dziękowali prezydentowi za przybycie oraz deklarowali ,ze II tura jest dla niego. Będą głosować na Andrzeja Dudę.

Źródło: Kurier Kwidzyński

Zdjęcia (27)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kwidzyn1.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Lol
Lol 06.07.2020, 10:46
Trochę wstyd za Kwidzyn nadal wierny III RP. Za to wszystkie gminy powiatu kwidzyńskiego spisały się wybornie zdecydowanie popierając Andrzej Dudę - najlepszego kandydata na urząd prezydenta RP. Jest wielka szansa by w II turze bardziej pogrążyć Trzaskowskiego - speca od wstawiania szyby na przylepca

Pozostałe