KOMUNIKAT – wizerunek sprawców

  • 01.10.2020, 13:00
  • Źródło: KWP Gdańsk
KOMUNIKAT – wizerunek sprawców
Komenda Powiatowa Policji w Kwidzynie zwraca się prośbą o pomoc w ustaleniu tożsamości osób widocznych na zdjęciach z monitoringu, są one podejrzewane o kradzież zuchwałą.

Komenda Powiatowa Policji w Kwidzynie prowadzi postępowanie przygotowawcze w sprawie kradzieży zuchwałej, która miała miejsce 23 lipca br. przy ulicy Konopnickiej ok. godziny 20.30. Dwóch sprawców wyrwało kobiecie torebkę z ręki, w której był portfel z dokumentami, pieniędzmi oraz klucze.

W związku z powyższym, jeżeli ktoś z Państwa rozpoznaje osoby z fotografii, albo posiada istotne informacje w tej sprawie, proszony jest o kontakt z prowadzącym postępowanie mł.asp Maciejem Reducha z KPP w Kwidzynie pod nr tel. 47 74 292 83 lub 47 74 292 45.

Jakość zdjęć jest niezależna od KPP Kwidzyn.

 

Źródło: KWP Gdańsk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kwidzyn1.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe