Wolontariusze poszukiwani!

  • 07.10.2020, 13:00
  • Źródło: UM Kwidzyn
Wolontariusze poszukiwani!
Wolontariat zagraniczny!

Urząd Miasta Kwidzyn zaprasza młode osoby w wieku 18-30 lat do wzięcia udziału w niesamowitej przygodzie – wolontariacie zagranicznym.

Teatr we Włoszech, ekologia w Austrii, praca z dziećmi na Łotwie i wiele, wiele innych. Wyjazdy współfinansowane ze środków Europejskiego Korpusu Solidarności.

Projekt trwa od 6 do 12 miesięcy, nie potrzeba żadnego doświadczenia, niezbędna jest tylko znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Koszt takiego wyjazdu to 200 zł (przelot, ubezpieczenie, zakwaterowanie oraz kieszonkowe pokryte ze środków Unii Europejskiej).

Organizatorem działań jest Stowarzyszenie Akwedukt, kontakt [email protected], tel. 661936759, szczegóły na www.akwedukt.org.pl

 

Źródło: UM Kwidzyn

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kwidzyn1.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe