Casting do nowej produkcji teatralnej Kwidzyńskiego Centrum Kultury

  • 12.10.2020, 09:44
  • Źródło: UM Kwidzyn
Casting do nowej produkcji teatralnej Kwidzyńskiego Centrum Kultury
Amatorskie grupy teatralne spełniające się na deskach kwidzyńskiego teatru zyskują kolejnych widzów. Czas na zdobycie nowych uczestników, chcących przeżyć teatralną przygodę. Jeśli jesteś w wieku 25+, masz w sercu miłość do teatru, chciałbyś spróbować swoich sił jak aktor, dołączyć do zespołu i oprócz nauki mieć wpływ na ostateczną wersję spektaklu, przyjdź na casting.

Podczas przesłuchania pracować będziesz na materiałach przygotowanych przez reżysera.

Czekamy na bardziej i mniej odważnych 15 października 2020 roku o godzinie 17:00 na Czarnej Sali przy ul. Słowiańskiej 13.

Więcej konkretów:

  • warsztaty przeznaczone są dla osób dorosłych w wieku od 25 do 50 roku życia (jednakże nie zamykamy się ściśle w tych ramach),
  • zajęcia są bezpłatne,
  • doświadczenie nie jest tu istotne, łączymy osoby mniej zaawansowane z tymi bardziej, uczymy się od siebie,
  • oprócz pracy z tekstem, poruszania się po scenie, odbywać się będą również zajęcia integrujące grupę, czy ćwiczenia na koncentrację,
  • warunkiem uczestniczenia w warsztatach jest regularne chodzenie i zaangażowanie w zajęcia,
  • w trakcie warsztatów to Wy będziecie mieli wpływ na scenariusz przedstawienia końcowego,
  • ilość miejsc ograniczona.

Kto prowadzi zajęcia?

Arek Jaroń

W wieku zaledwie 15 lat podjął pracę w Gminnym Ośrodku Kultury w Pszczółkach, na stanowisku koordynator ds. kultury i sportu. Jego ścieżka zawodowa wiodła Go przez szkoły teatralne, warsztaty aktorskie, udział w kabaretach, by w ostateczności sięgnąć po pełne produkcje teatralne dla widzów dorosłych i spektakle familijne.

Ukończył warsztaty pedagogiczno-teatralne dla edukatorów służące poznaniu metod i narzędzi pedagogiki teatru, współpracował przy projektach produkcji teatralnych z ośrodkami kultury i szkołami min. OKSIB Cieplewie, GOK Przywidz, MOK Pelplin, Szkoły Katolickie w Pruszczu Gdańskim.

W 2018r. reżyserował spektakl realizowany dla KCK „Dom pozbawiony głowy” w roku 2019 “Rwa Kulszowa”, a w 2020 roku zaprezentował dwa spektakle “Rok Kamienia” oraz “Osobliwość Panny Rosemary Clooney”.

 

Źródło: UM Kwidzyn

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kwidzyn1.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe