Pływalnia w ograniczonym zakresie

  • 12.11.2020, 11:02
  • Źródło: UM Kwidzyn
Pływalnia w ograniczonym zakresie
W związku ze stanem pandemii i nowymi obostrzeniami w tym zakresie, z dniem 9 listopada pływalnia przy ul. Słowackiego zostaje zamknięta do odwołania.

 Wszystkie zorganizowane zajęcia sportowe dla szkól i szkółek pływackich będą odbywały się na pływalni przy ul. Wiejskiej. Zgodnie z aktualnym Rozporządzeniem Rady Ministrów, w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów, z basenów i siłowni będą mogły korzystać osoby uprawiające sport w ramach współzawodnictwa, zajęć lub wydarzeń sportowych, a także studenci i uczniowie w ramach zajęć w szkole i na uczelni. Sauny zostają zamknięte do odwołania.

Prosimy pamiętać, by w strefie recepcyjnej oraz w szatniach nosić maseczkę, zachować odstęp 1,5 m od innych osób, zdezynfekować ręce przed wejściem do strefy basenowej, umyć ciało przed wejściem do basenu. Ponadto należy stosować się do zaleceń obsługi, a jeśli ktoś nie czuje się najlepiej powinien zostać w domu. Zachęcamy do płatności bezgotówkowych.

 

Źródło: UM Kwidzyn

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kwidzyn1.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe