KONKURS- EPILOG

  • 20.11.2020, 09:00
  • Źródło: KCK
KONKURS- EPILOG
Miłośników sztuki teatralnej zapraszamy do czynnego udziału w II konkursie etiud aktorskich Epilog, który będzie miał miejsce w teatrze już 30 stycznia 2021 roku. Wydarzenie to odbywać się będzie bez publiczności, ale z dostępem on-line. Nic wiec nie stoi na przeszkodzie, aby widzowie dołączyli do obserwowania rywalizacji uczestników, dzieląc z nimi ich emocje.

Konkurs stworzony został z myślą o uczestnikach, którym forma teatru scenicznego jest najbliższa. Proponujemy turniej, który wyróżnia się od innych tym, że umożliwia uczestnikom zaprezentowanie etiud teatralnych w formie scenek, które sami dla siebie wyreżyserowali lub napisali. Jedną z kategorii konkursowych jest właśnie rywalizacja na najlepszy scenariusz autorski. Uczestnicy będą oceniani przez jury, złożone z aktorów oraz osób zajmujących się profesjonalnie kulturą i teatrem.

Kategorie konkursowe:
-najlepszy aktor
-najlepsza aktorka
-najlepszy scenariusz autorski
-najlepsza etiuda teatralna

Konkurs może stać się przedsionkiem do kariery dla osób, które w przyszłości chcą zabiegać o miejsce w szkole teatralnej. Udział w nim umożliwi uczestnikom kontakt z ludźmi sceny, teatru, wymianę spostrzeżeń i doświadczeń.

 

Uczestnicy muszą mieć ukończone 14 lat, nie ma natomiast określonej górnej granicy wiekowej, a wszyscy startujący rywalizują we wspólnej kategorii.

 

Zgłoszenia można składać na adres [email protected], złożyć w sekretariacie KCK pok. nr 1 lub wysłać pocztą na adres Kwidzyńskie Centrum Kultury, ul. 11 Listopada 13, 82-500 Kwidzyn.

 

Zgłoszenie należy przesłać do 18 stycznia 2021r.

Źródło: KCK

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kwidzyn1.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe