Dotacja z budżetu Gminy Gardeja na realizację przedsięwzięć w zakresie rozwoju sportu w 2021 r.

 • 30.11.2020, 09:51
 • Źródło: Gmina Gardeja
Dotacja z budżetu Gminy Gardeja na realizację przedsięwzięć w zakresie rozwoju sportu w 2021 r.
Wójt Gminy Gardeja informuje o możliwości ubiegania się o dotacje z budżetu gminy na realizację przedsięwzięć w zakresie rozwoju sportu w 2021 r. przez podmioty niezaliczane do sektora finansów publicznych.
 1. Podmiotami mogącymi ubiegać się o dofinansowanie są kluby sportowe uczestniczące we współzawodnictwie sportowym w rozumieniu ustawy o sporcie, mający swoją siedzibę na terenie Gminy Gardeja.
 2. Realizacja przedsięwzięć obejmuje rok 2021.
 3. Na realizację przedsięwzięć w zakresie rozwoju sportu proponuje się przeznaczyć z budżetu gminy w 2021 r. środki finansowe w wysokości
  80 000,00 zł, lecz ostateczna wysokość środków na realizację zadania określi Rada Gminy w uchwale budżetowej na rok 2021.
 4. Wniosek powinien być kompletny i sporządzony zgodnie ze wzorem określonym w załączniku nr 1 do uchwały Nr XXII/130/2012 z dnia 28 grudnia 2012 r.
 5. Realizacja wnioskowanego przedsięwzięcia po przyznaniu dofinansowania odbędzie się na podstawie umowy zawartej pomiędzy gminą Gardeja, a dotowanym podmiotem, w której zostanie określony termin obowiązywania umowy oraz warunki i zobowiązania obu stron związane z realizacją przedsięwzięcia. Dotowany podmiot zobowiązany będzie do składania sprawozdań z wydatkowania otrzymanych oraz własnych środków na drukach sprawozdania określonego w załączniku nr 2 do w/w uchwały Rady Gminy Gardeja.
 6. Wniosek wraz z wymaganymi załącznikami należy złożyć do dnia 30.11.2020 r. w zamkniętej kopercie z adnotacją "Nabór wniosków na realizację przedsięwzięć w zakresie rozwoju sportu na 2021.” w sekretariacie Urzędu Gminy w Gardei ul. Kwidzyńska 27 lub przesłać pocztą na adres: Urząd Gminy w Gardei ul. Kwidzyńska 27, 82-520 Gardeja. O terminie złożenia wniosku decyduje data wpływu do Urzędu Gminy.
 7. Wykaz podmiotów, którym przyznano oraz nie przyznano dofinansowania zostanie zamieszczony na tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy w Gardei oraz na stronie www.gardeja.pl

 

Źródło: Gmina Gardeja

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kwidzyn1.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe