DOFINANSOWANIE ZAKUPU WOZU STRAŻACKIEGO

  • 30.11.2020, 13:00
  • Źródło: Gmina Ryjewo
DOFINANSOWANIE ZAKUPU WOZU STRAŻACKIEGO
OSP Ryjewo zakupiło fabrycznie nowy średni samochód specjalny pożarniczy, ratowniczo- gaśniczy z napędem 4×4 typu GBA 4,1/16 na podwoziu VOLVO FLD3C. Auto zostało zakupione za niebagatelną kwotę 799.869,00 zł . Zakup samochodu sfinansowano:

– w wysokości 260.000,00 zł w oparci o postanowienie Programu Priorytetowego Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, pn. „Ogólnopolski program finansowania służb ratowniczych . Część 1) Dofinansowanie zakupu specjalistycznego sprzętu wykorzystywanego w akcjach ratowniczych”

– w wysokości 200.000,00 zł w ramach zadania publicznego pn. „ Zapewnienie gotowości bojowej jednostki przeciwpożarowej włączonej do krajowego systemu ratowniczo- gaśniczego” z Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej

– w wysokości 339.869,00 zł w ramach dofinansowania Gminy Ryjewo.

Źródło: Gmina Ryjewo

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kwidzyn1.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe