Tor rolkowo-wrotkowy na osiedlu Bajkowym

  • 15.12.2020, 11:00
  • Źródło: UM Kwidzyn
Tor rolkowo-wrotkowy na osiedlu Bajkowym
Dobiega końca budowa toru rolkowo–wrotkowego na terenie osiedla Bajkowego. Tor ma ponad 360 m długości. Budowa toru to jeden z projektów, który jest realizowany w ramach Kwidzyńskiego Budżetu Obywatelskiego.

Wykonawcą jest Przedsiębiorstwo Wielobranżowe FAST–BRUK ze Straszewa. Wykonawca ukończył układanie żywicy, która stanowi ostatnią warstwę wierzchnią toru. W ramach projektu ustawiono ławki oraz kosze na śmieci. Inne tegoroczne zadania realizowane w ramach Kwidzyńskiego Budżetu Obywatelskiego, oprócz toru rolkowo-wrotkowego, to zjazd linowy dla dzieci i młodzieży na osiedlu Bajkowym, plac zabaw w sąsiedztwie dawnego kina „Tęcza”, oświetlenie boiska trawiastego, znajdującego się powyżej boiska głównego na stadionie i zakup elementów wodnego placu zabaw dla pływalni przy ul. Wiejskiej. Mieszkańcy miasta wybrali już nowe projekty, które w ramach KBO zostaną zrealizowane w przyszłym roku.

Źródło: UM Kwidzyn

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kwidzyn1.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe