Maja i Jan najpopularniejsze imiona

  • 11.01.2021, 13:00
  • Źródło: UM Kwidzyn
Maja i Jan najpopularniejsze imiona
Dane statystyczne napawają nas optymizmem na przyszłość. W ubiegłym roku w kwidzyńskim Urzędzie Stanu Cywilnego odnotowano 645 zgonów i 819 narodzin.

Najpopularniejszymi imionami wśród dziewczynek były Maja (24), Zuzanna i Julia (17), Lena (16), Zofia i Hanna (14), Emilia (13), Antonina (12) i Amelia (11).

Wśród chłopców powraca moda na tradycyjne imiona. Najpopularniejsze imiona to Jan (22), Antoni (18), Szymon (17), Aleksander (16), Nikodem (15), Franciszek i Stanisław (14), Mikołaj (13) Filip (12) i Tymon (11).

Poniżej prezentujemy imiona, które nadane były dzieciom tylko raz: Sandra, Lew, Modest, Dorian, Zoja, Jozue, Roland, Eleni, Miranda, Kaspian, Dobrawa, Emmi, Liwia, Kajetan, Marcin, Rafał, Karol, Kazimierz, Krystyna, Stefan, Grażyna, Denis, Juliusz i jeszcze wiele innych. Kto wie, może to właśnie któreś z nich, będzie najpopularniejsze w kolejnym roku?

Źródło: UM Kwidzyn

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu kwidzyn1.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe